BDP'li yöneticinin şüpheli ölümü

BDP'li yöneticinin şüpheli ölümü
BDP'li yöneticinin şüpheli ölümü
Iğdır'a bağlı Tuzluca ilçesinde BDP Tuzluca İlçe Örgütü Yöneticisi Ali Bulut (45) evinin ahırında elleri arkadan bağlı olarak tavana asılı şekilde bulundu.

Radikal.com.tr - Iğdır'a bağlı Tuzluca ilçesinde BDP Tuzluca İlçe Yöneticisi olan Ali Bulut (45) sabah saatlerinde Aşağı Mahalle'deki evinin ahırında ölü bulundu.

Bulut’un cesedinin elleri arkadan bağlanmış ve ağzına telefon sıkıştırılmış bir şekilde tavana asılı olarak bulunması şüphe uyandırdı.

Eşi tarafından bulunan Bulut'un cenazesi otopsi işlemi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


  http://www.radikal.com.tr/114782611478262

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  açıkça öldürüldü - aroşem

  yıllarca kürtleri savunan partilerin,sivil toplum örgütlerinn yöneticileri öldürüldü kayıb edildi,işkenceler gördüler ve yıllarca cezaevlerinde yatılar suçları neydi hiç suçları kürtlerin mücadelesini görüp desteklemek haksızlıklara karşı çıkmak bu cinayetin aydınlanması gerek yoksa geçmişteki faili meçhul olaylar tekrarlanma endişesi başlayacak ve bu olay sürecide etkiler

  ne biçim haber - grgry

  şüphe uyanırdı da ne demek. ağzına telefon konmuş ve elleri arkadan bağlanmış şekilde gerçekleşen bir ölümü intihara mı bağlamak istiyorsunuz.