Bebek Kahve'de hüzün

Tatil dönüşü Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren, ünlülerin uğrak mekânı Bebek Kahvesi'nin sahibi 36 yaşındaki Affan Atakan, dün toprağa verildi.

İSTANBUL - Tatil dönüşü Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren, ünlülerin uğrak mekânı Bebek Kahvesi'nin sahibi 36 yaşındaki Affan Atakan, dün toprağa verildi. Bebek Kahvesi'nin müdavimleri Atakan'ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı.
Üç gün önce Fethiye'den dönerken Balıkesir'de kayınbiraderi Mert Canseven ile birlikte geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Affan Atakan, dün Bebek Camii'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Aşiyan Mezarlığı'nda toprağa verildi. Caminin bahçesi Atakan'ın dostlarıyla doldu taştı.
Kahvenin müdavimleri yanındaydı
Cenaze törenine Bedri Baykam, Sinem Güven, Özgü Namal, Cem Özer, Suha Özgermi, Haşmet Babaoğlu, Bora Gencer ve Mustafa Altıoklar'ın yanı sıra kahvenin müdavimleri ve yakınları katıldı. Atakan'ın ölüm haberiyle yasa boğulan yedi buçuk aylık hamile eşi Müge Atakan, üzerine Beşiktaş forması serilen tabuta sarılarak gözyaşları döktü.
Kahvenin üçüncü kuşak sahibi Affan Atakan, dünyaya gözlerini babasının sahibi olduğu Bebek Kahvesi'nde açmıştı. Atakan, kahveyi devraldığı babası gibi yardımseverliği ve dostluğuyla müşterilerinin kalbini kazanmıştı. Cenazeye katılan Bedri Baykam, "Yaratıcı insanların mekânı olan Bebek Kahvesi o olmadan da devam edecek. Belki çayı getiren Affan olmayacak, ama o kişinin yüzünde daima Affan'ı göreceğiz" dedi. Kahvenin müdavimlerinden Cem Özer de, kazayı haber alır almaz oğluna sarılarak ağladığını söyledi.
Atakan'ın toprağa verilmesinin ardından da sevenleri Bebek Kahvesi'de oturarak unutmayacakları bu dostlarını andı.


    http://www.radikal.com.tr/7574987574980

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.