Bekir Bozdağ: Alevi açılımı için çalışmalar devam ediyor

Bekir Bozdağ: Alevi açılımı için çalışmalar devam ediyor
Bekir Bozdağ: Alevi açılımı için çalışmalar devam ediyor
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Alevi açılımı konusundaki çalışmalar devam etmektedir. Bu konu daha sonra kamuoyuna açıklanacaktır. Paket son değildir, yenileri gelecektir" dedi.

Radikal.com.tr – Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, " Alevi açılımı konusundaki çalışmalar devam etmektedir. Bu konu daha sonra kamuoyuna açıklanacaktır. Paket son değildir, yenileri gelecektir" dedi.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Bozdağ, "Tarihi adım olan demokratikleşme paketi Başbakan Erdoğan tarafından açıklandı. Hayırlı olsun. Bu paket ilk değil, son da olmayacaktır. Alevi açılımı konusundaki çalışmalar devam etmektedir. Bu konu daha sonra kamuoyuna açıklanacaktır. Paket son değildir, yenileri gelecektir" dedi.


'Alevi dedesine maaş' yok, üniversiteye isim var


  http://www.radikal.com.tr/115323911532392

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  /// - Al Capone

  önce Al nunsra paketi, sonra Ozgur seriat suriye ordusu paketi, sonra Musluman kardesler paketi, sonra, Gazze paketi, multeci paketi, tesseturlu paketi, Sudan paketi, sonra pakistan paketi vs .... Alevi paketi (tuhhh unuttuk ya, ama gelecek .... siz bize oyunuzu vermeye devam edin) -

  ... - k-a-o-s

  paketlerle,torbalarla,açılımlarla,khk'larla,çılgın projelerle yönetiliyoruz...."herkes istediği inanca mensup olabilir,devlet tüm inançlara aynı mesafededir ve inançlara karışmaz" diyebilmek için çok uzun düşünmeye gerek var mı ya...