Belediye dayağı!

Nişanlı çift, bindikleri belediye otobüsünde tartıştıkları şoför ve arkadaşları tarafından dövüldü. Olay şöyle gelişti:
Bir radyoda DJ'lik yapan Feride Yaylagül ve nişanlısı Kadir Mıhçı, önceki gün Alsancak'ta bir kulüpteki partiye katıldı.
Haber: LOKMAN DAĞ / Arşivi

İZMİR - Nişanlı çift, bindikleri belediye otobüsünde tartıştıkları şoför ve arkadaşları tarafından dövüldü. Olay şöyle gelişti:
Bir radyoda DJ'lik yapan Feride Yaylagül ve nişanlısı Kadir Mıhçı, önceki gün Alsancak'ta bir kulüpteki partiye katıldı. Saat 20.00'de partiden ayrılan Yaylagül ve Mıhçı, eve gitmek için Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım şirketi ESHOT'a ait, Basmane-Yeni Çamlık hattında çalışan 88 numaralı otobüse bindi.
'Tacizle başladı'
İddialara göre, otobüs şoförü Bülent Portakal, hareket ettikten sonra bilet parasını vermek isteyen Yaylagül'ün elini okşadı. Genç kızın nişanlısı Mıhçı, şoförle tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce henüz 100 metre yol almış olan şoför Portakal, otobüsü kalkış noktasına geri getirdi.
Kavgaya duraktaki şoförlerden Yüksel Şener' ile hareket memuru Maksut Gezer de karıştı. Yaralanan nişanlı çift, polis tarafından hastaneye götürüldü. Çift, Portakal, Şener ve Gezer'den şikâyetçi oldu. Yaylagül, "Dayak sırasında da taciz ettiler" dedi.
Başından yaralanan ve nişanlı çiftten şikâyetçi olan Portakal ise, "Mıhçı, öğrenci bileti attı. Kimlik sordum. Göstermeyince tartışma çıktı. Taciz iftira" dedi.
Karakolda ifadeleri alınan nişanlı çift ile şoför ve arkadaşları daha sonra serbest bırakıldı. Polis, olayı adliyeye intikal ettirdi.


    http://www.radikal.com.tr/7658467658460

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.