'Ben eşimden ayrılamam'

Yeşilköy'de çiftçilik yapan Zeki Temel, hastaneye yatan eşinin hasretine dayanamayınca, barakaya dönüştürdüğü traktör römorkunu hastane yakınında konuşlandırdı.

BOLU - Yeşilköy'de çiftçilik yapan Zeki Temel, hastaneye yatan eşinin hasretine dayanamayınca, barakaya dönüştürdüğü traktör römorkunu hastane yakınında konuşlandırdı. Nurhan Temel, guatr ameliyatı için Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne yatırıldı. 'Zehirli guatr' teşhisi konulan Nurhan Temel, dört gün önce başarılı bir operasyon geçirdi. Eşinin hastaneye yatırıldığı gün, "16 yıllık evliyiz, karımla hiç ayrı kalmadık" diyen Zeki Temel, traktörünün römorku ile hastanenin yakınına geldi. Eşinin kaldığı odanın görüneceği bir yere park ettiği römorkunu barakaya dönüştüren Zeki Temel, iki oğlu ile burada kalmaya başladı.
Eşini çok sevdiğini ve evlilikleri boyunca hiç ayrı kalmadıklarını belirten Zeki Temel, "Eşim hastaneye yatırılınca, bir gecede römorkun üzerine ahşap barakayı inşa edip yanına geldim" dedi. Eşine barakada yemekler hazırladığını, diğer hastalar için çay demlediğini anlatan Zeki Temel, eşinin bir hafta daha hastanede kalacağını kaydetti.