Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan: Oğlum öldü ama başka kimse ölmesin

Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan: Oğlum öldü ama başka kimse ölmesin
Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan: Oğlum öldü ama başka kimse ölmesin
Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, İstanbul Adalet Sarayı'nda Berkin Elvan soruşturmasına bakan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili konuştu. Sami Elvan 'Oğlum öldü ama başka biri ölmesin' dedi.

Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, İstanbul Adalet Sarayı'nda Berkin Elvan soruşturmasına bakan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili konuştu.

CHP Milletvekili Hüseyin Aygün ile telefonla görüşen Elvan "Oğlum öldü ama başka biri ölmesin. Savcı serbest bırakılmalı. Kan kanla yıkanmaz' dedi.

CHP Milletvekili Hüseyin Aygün ile telefonla görüşen Sami Elvan "Oğlum öldü ama başka biri ölmesin. Savcı serbest bırakılmalı. Kan kanla yıkanmaz' dedi.

Rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz'ın telefonunu kim açtı?

Dakika dakika Berkin Elvan savcısı Selim Kiraz'ın rehin alınması

Savcının rehin alındığı adliyeden ilk görüntüler

Rehin alınan Mehmet Selim Kiraz kimdir?

O silah adliyedeki savcının odasına nasıl sokuldu?


  http://www.radikal.com.tr/132535413253541

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BABA YUREGI - Equalizer001

  Radikal-Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan: ?Oğlum öldü ama başka kimse ölmesin? Sn. Elvan siz ne derseniz deyin, Berkin Elvani polise demir bilye atmasi icin polisin ustune salan Terror Orgutleri oglunuzun olmesine asla izin vermiyeceklerdir. Bu baglamda; Ogulunuz icin yapacaginiz en iyi iyilik, terroristlerin Berkin Elvan adina tertipledigi yuruyuslere katilmamaniz ve kotu haber tellallari gazetecilere demec vermemiz olmalidir.