Beş Kardeş final bölümünde neler olacak?

Beş Kardeş final bölümünde neler olacak?
Beş Kardeş final bölümünde neler olacak?
Baş rollerinde Serkan Keskin, Osman Sonant ve Melisa Sözen'in bulunduğu Beş Kardeş dizisi bu akşam final yapıyor. Peki Kanal D'de yayınlanan final bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen ve senarist koltuğunda ise Onur Ünlü ’nün bulunduğu Kanal D’nin sevilen dizisi Beş Kardeş, bu akşam final bölümüyle izleyicilerine veda edecek.

Birbirinden tamamen farklı özellikleri olan beş kardeşin hikayesini konu alan dizi 5 bölüm yayınlandıktan sonra ara vermiş ve Haziran ayında tekrardan ekranları geri dönmüştü.

Başrollerinde Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan Ercü Turan Vedat Erincin Köksal Engür Serhat Talay Banu Fotocan erşan U. Ölmez, Ahmet Kaynak,Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ve Ziya Çiçek’in yer aldığı dizi final bölümüyle ekrana gelecek.


FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?


Canan ile Sait’in evlenmesinin ardından Mukadder ve Hakkı kardeşlerin evine yerleşir. Mukadder ve Hakkı’nın baskılarınden sıkılan Sait ise Canan ve Melike’yi alıp tatile kaçar. Saitin yokluğunda sevdikleri kadınları etkilemeye çalışan kardeşler ortalığı birbirine katar. Sait döndüğünde kardeşlerinin sebep olduğu felaketi tamir edebilecek midir?