Beşiktaş maçı TEM'i kilitledi

Beşiktaş maçı TEM'i kilitledi
Beşiktaş maçı TEM'i kilitledi
İstanbul'da yoğun trafik vatandaşları çileden çıkarttı. TEM Otoyolu'nda kilo metrelerce araç kuyruğu oluştu

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan Beşiktaş-Tromsö maçı nedeniyle çok sayıda taraftar maça gitmek için yollara düştü.

Yolda meydana gelen maddi hasarlı trafik kazaları ve arızalanan araçlar da uzun kuyruklar oluşmasını neden oldu. Halen devam eden yoğun trafikte çok sayıda sürücü uzun saatlerdir yolda olmaktan şikayet etti.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Beşiktaş

  ,

  taraftar

  http://www.radikal.com.tr/114842211484222

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  fotoşop niye? - bu ne şimdi

  tamam maç trafikte yoğunluk yaratmış olabilir de. fotoğrafı niye fotoşopladınız onu anlamadım? tem'de tek yönde 6 şerit olan bir yol var da biz mi bilmiyoruz diye merak ettik, yakından baktık. O da ne? üç şeritin yanına aynısından bir üç şerit daha eklenmiş. oldu olacak 9 şerit yapsaydınız, trafiği de rahatlatırdınız belki. tebrikler.

  îbb uyuma - isakent

  Bu yol (tem) sadece maça baglı değil günden güne mahmutbey yönü ve aksî istikametlerdede sabah akşam ilerlemek işkenceye dönmüştür bir an önce gişelerin silivri tarafına taşınması sadece tem degil alternatif bölgeye ulaşım projeleri geliştirilmesi gerekiyor tem boyunca konut projeleri yapip ulasımla koordine etmesseniz bu sıkıntılar bitmez