Beşiktaş'tan sezonun en güzel hareketi: Çarşı, Van'da!

Beşiktaş'tan sezonun en güzel hareketi: Çarşı, Van'da!
Beşiktaş'tan sezonun en güzel hareketi: Çarşı, Van'da!
Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında gönderdiği giyim ve kırtasiye malzemeleri, Van'ın Gürpınar İlçesi'ne bağlı Ortaköy İlköğretim Okulu'ndaki öğrencileri sevindirdi.

VAN - Çarşı'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği köy okullarına yardım kampanyası sürüyor. 6 gün önce İstanbul 'dan yola çıkan yardım TIR'ı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu 'da belirlenen köy okullarına malzemeleri dağıtıyor. Toplanan yardım malzemeleri Gürpınar İlçesi'ne bağlı Ortaköy İlköğretim Okulu öğrencilerini de ulaştı. Yardımseverlerden toplanan atkı, bere, eldiven, çorap, bot, oyuncak ve kırtasiye malzemeleri, Ortaköy'deki çocuklara büyük mutluluk yaşattı. (Gülay ÖZEK/DHA)


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  İstanbul

  ,

  Anadolu

  ,

  Güneydoğu

  ,

  Köy

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/116717911671793

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çocuk elleri ile kartal pençesi yapmıştır. - hoperain

  Sayın okur çocukla ilgili ifadeniz yanlış olmuş ama duygularınıza kesinlikle katılıyorum. Çocuk orada kartal pençesi yapmış. beni duygulandıranda bu oldu. Kara kartal aşkı her yerde var.

  asalet - msu

  Bu jest asla unutulmaz. Sporun asaletini ve halkların kardeşliğini tescil ettiniz. Bu manzarayı çerçeveleyip, yeni yapılacak "ÇARŞI ARENA" ya asmak lazım.

  helal olsun sana çarşı - serdar ergin

  çarşı ,beşikaşın taraftar topluluğu olmaktan çıkıp türkiyenin en doğru dürüst en organize sivil toplum kuruluşu olma yolunda hızla ilerlediğini gezi olaylarındaki tavrıyla da göstermişti. helal olsun diyorum, sonuna kadar destekliyorum. gerçek beşiktaş ruhu işte tam da budur. beşiktaş yönetimi birazcık çarşıyı örnek alsın. (fotoğraftaki elinde atkı olmadığı halde (sanki varmış gibi) ellerini havaya kaldırmış ufaklık beni dağıttı gözyaşlarımı tutamadım onun için de birşeyler yapmak lazım)