Beslediği boğa canından etti

Beslediği boğa canından etti
Beslediği boğa canından etti
Muğla'nın Milas İlçesi'nde 70 yaşındaki Birgül Parıldar, beslediği boğanın boynuz darbeleriyle yaşamını yitirdi

MİLAS - Acı haberi alarak olay yerine gelen Parıldar'ın çocukları, annelerinin ölümünden birbirlerini sorumlu tutup, taş, sopa ve çapalarla birbirlerine girdi, kavgayı polisler güçlükle sona erdirdi.

Cumhuriyet Mahallesi Şeftali İrimi mevkiinde besicilik yapan dört çocuk annesi Birgül Parıldar, bugün saat 13.30 sıralarında, boğalarına yem vermek için hayvanlarının bulunduğu bölüme girdi. Bu sırada boğalardan biri Parıldar'a saldırıp, boynuz darbeleriyle kadını yere düşürdü. Gürültüye koşan evdeki yakınları, Parıldar'ı kanlar içinde bulup, durumu polis ve 112 Acil Servis'e bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Birgül Parıldar'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kadının cesedi, savcı ve polisin olay yerindeki incelemesinin ardından Milas 75'inci Yıl Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

ÇOCUKLARI ÖLÜMÜNDEN BİRBİRLERİNİ SORUMLU TUTTU

Acı haberi alarak olay yerine gelen ve aralarında husumet bulunduğu öğrenilen Parıldar'ın dört çocuğu, annelerinin ölümünden birbirlerini sorumlu tutup, taş, sopa ve çapalarla birbirlerine saldırdı. Kavgayı araya giren polisler güçlükle sona erdirdi.(dha/Oktay Çayırlı)


  ETİKETLER:

  Bugün

  ,

  Çocuk

  ,

  savcı