Beyaz bayrakla hastaneye gittiler!

Beyaz bayrakla hastaneye gittiler!
Beyaz bayrakla hastaneye gittiler!
Nusaynbin'de 5 gündür uygulanan ve bu sabah sona eren sokağa çıkma yasağının en çarpıcı karesi ellerinde beyaz bayraklarla hastaneye gitmeye çalışan diyaliz hastası ile yakınlarının hali oldu.

RADİKAL - Mardin’in Nusaybin ilçesinde 5 gün süren sokağa çıkma yasağı, yaşlılar ve hastaları olumsuz etkiledi. Hastaneye gitmesi gereken diyaliz hastaları, beyaz bayrakla sokağa çıkarak ambulansa doğru yürüdü.Alınan bilgiye göre, Yenituran Mahallesi Sakarya Caddesi'nde oturan diyaliz hastası H.T., Nusaybin Devlet Hastanesi'ne gitmek istedi. Eşi ve gelini de kendisini yalnız bırakmadı. Bunun üzerine 3 kişilik aile, taşıdıkları beyaz bayrakla Dörtyol bölgesine geldi. Dörtyol'a gelen 112 Acil Servis Ambulansı, yaşlı adamı alarak Nusaybin Devlet Hastanesi'ne götürdü. (CİHAN)  ETİKETLER:

  diyaliz

  ,

  Beyaz

  ,

  dörtyol

  ,

  Aile

  ,

  sakarya

  http://www.radikal.com.tr/144587814458781

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nerede müslümanlik - kocero 21

  bunu o insanlara yaptiranlar utansin insanliktan nasibini alamayanlardir.birde islam ülkesi olacak islam adina yapmadiginiz kötülük kalmadi, ben bir müslüman olarak hep iyilik hep hosgörü ve insana saygi ve sevgiyi ögrendim, peki bunu müslümanim diye gecinen 5 vakit namaz kilan doguda batida yasayanlar ses cikarmak icin ne kadar gözünüzü kapatacaksiniz? kuranda yokmu komsuna zülüm edilirse karsi cikmak zorundasin bir müslüman olarak soruyorum?