Beyazıt Öztürk'ten açıklama

Beyazıt Öztürk'ten açıklama
Beyazıt Öztürk'ten açıklama
Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk, programına canlı yayında bağlanan Ayşe Çelik'in yaptığı konuşma ve sonrasında başlayan tartışmalar nedeniyle açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programının sunucusu Beyazıt Öztürk, öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik'in programına canlı yayında telefonla bağlanarak yaptığı açıklamalara ilişkin konuştu.

Kanal D Anahaber'e konuk olan Öztürk,şunları söyledi: "Şaşkınım, üzgünüm... Canlı yayında kendi iç sesimi dinlemekten arayan kişinin konuşmasını dinleyemedim.Ben bir polis çocuğuyum, ben çok içinden geldim bu milletin. Üzüldüm biz hep millete, vatana bağlılıkla büyüdük. Şansızlık oldu mu diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum ama istemeden birini kırdıysak özür dilerim.Ama lütfen kimse beni politikaya malzeme etmesin. Ben bu zamana kadar politikadan uzak durmaya çalıştım, şimdi ise tam ortasındayım. İşimi çok seviyorum ve işime de devam edeceğim Kanal D'de. İstemeden bir şey yaptıysam özür diliyorum."


  http://www.radikal.com.tr/149774214977428

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kelliğin ilacı var ama güce tapınmamanın ilacı yok - user392546

  Beyazıt Öztürk özürünün yanıtı aşağıdaki paragrafta gizlidir Her var olan şey dış etkiye tepki göstererek varlığını aynen (değişmeden) korumak ister. Fakat dış etki güçlü olursa değişimi kabullenmek zorundadır. Aksi taktirde varlığını sürdüremez. Beyazıt Öztürk iki seyden birini seçmek zorunda kaldı; ya dik durmak için acı çekmek ya da acı çekmemek için güce tapınmak. Maalesef ikincisini seçti

  Barış kelimesi terör suçuyla yargılanacak. Siz utanma nedir bilir misiniz? - user392546

  Bir ülkenin devleti olmak, barış kelimesinden bile korkmak muhaliflere nefret ve kin kusmak, olan gücünü onlara karşı kullanarak muhalif düşünceleri sindirmek olmamalı, sen kendine çok güveniyorsun ya halk seni seçmiş diye, peki seni seçmeyen bizleri bu şekilde mi yok sayacaksın, sesimizi susturamaya çalışabilirsin ama, akıl düşünür susmaz, aklı olan da senin gibi birine oy vermez. Bugün bize yaptıkların yarın ayağına mutak ama mutlak dolanacak. Beyaz sana ne diyeyim bir elinle yaparken diğer elinle yıktın

  Üstü kapalı deniliyordu ama üstü açık FAŞİZM olduğu anlaşıldı - user392546

  Şu devletin işine bak. Ayşe hanım doğuda neler oluyor biliyormusunuz, insanlar ölüyor, çocuklar ölüyor, barış diyor. Bu kelimelere bile hazmedemeyen bir devlet, bu kelimelrden korktuğu için özür dileyen bir sunucu. Üretim ve Eğitim araçlarını ellerinde tutanlar kendilerine göre kafa yapısı oluşturur. Yazıklar olsun Tarihin kirli sayfalarına mutlaka geçeceksiniz.

  YILLARCA LAY LAY LOM YAPMAKTAN, - ARAGORA

  Doğru dürüst bir cevabı veremedin..Canlı yayın yapmanın önemli faturaları vardır.En önemlisi de hazırlıksız gelen sorulardır..Yıllardır canlı telefon bağlantısı yaparsın ama hiç düşünmedin mi böyle sorular da gelebileceğini?Hadi sen düşünmedin;kanalın bu işlerde uzman moderatörleri yok mu ?Şimdi de kalkmış özür diliyorsun.Özür dilenecek ne yaptın ki ?Böyle sorulara verilecek cevap aslında çok basittir.''Sorduğunuz soru sizce önemli olabilir ama bu programın ilgi alanına girmediğinden sizi cevaplamam mümkün olamaz.Lütfen bu programı kendi siyasi görüşünüze alet etmeyiniz.benim görevim bir eğlence programı yönetmektir.Ama ,bu sorunuzla ilgili olarak cevabımı isterseniz,kanalın ilgili programlarını ararsınız oraya beni de çağırırsınız.Seve seve gelip görüşlerimi bildiririm.Ve hatta sizinle de tartışırım..İyi günler dilerim.'' bu kadar...Sonuç:Vasat insanlar için yapılmış vasat programların ,vasat sunucularının başına gelecek olan budur...Yapacak bir şey yok..Merak etmeyin hiç bir şey olmayacak.Kanal D canlı yayından vazgeçecek o kadar...Eski tas eski hamam..Haydaaa..

  zavallı - anarshit

  zavallı beyaz! Artık adın siyah......... siyah........ Yazık sana.

  - user793084

  Politikadan uzak duran insanın benim için değeri yoktur. Politikayı icat eden yunanlılar politikayı bir spor dalı, sanat dalı olarak değil su, ekmek gibi bir ihtiyaç olarak nitelemişlerdir. Politik değilsen kölesindir, paranın kölesi, bilmemkimin kölesi vs.

  Bravo - Baran

  Sana yakışanda bu idi. Ne kadar yüksek reyting , o kadar PARA değil mi? Bu ülke de insanlar ölüyor sn. Beyazıt Öztürk , Ölenler çoluk,çocuk, anne,baba yada dede olması hiç önemli değil. Netice itibari ile hepsi terörist öyle değil mi?