Beyoğlu'nda halk otobüsüne molotoflu saldırı

Beyoğlu'nda halk otobüsüne molotoflu saldırı
Beyoğlu'nda halk otobüsüne molotoflu saldırı
Beyoğlu'nda yüzleri maskeli gir grup, içerisinde yolcu bulunan özel halk otobüsüne molotof kokteyli ve taşlarla saldırdı.

Olay, Darülaceze Caddesi üzerindeki Nişangah Otobüs Durağı önünde seyir halindeki özel halk otobüsü durağa yanaşacağı sırada meydana geldi.

Yüzleri maskeli bir grup, içerisinde çok sayıda yolcunun bulunduğu Eyüp-Şişli seferini yapan özel halk otobüsüne molotof kokteyli ve taşlarla saldırdı. Saldırganlar daha sonra slogan atarak olay yerinden uzaklaştı.Olayda şans eseri yaralanan olmazken, çok sayıda molotofkokteyli ve taş isabet eden otobüste maddi hasar meydana geldi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kaçan saldırganları yakalamak için çevrede çalışma başlattı. Polis ayrıca olayla ilgili çevredeki MOBESE kameralarını incelemeye aldı.

DHA - İhsan Yalçın


  ETİKETLER:

  molotof

  ,

  şans

  ,

  şişli

  http://www.radikal.com.tr/113982211398227

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  alexander hamilton - kazımtaş

  Haklı bir siyasi davaya en büyük zararı muhalefetin acımasızca saldırması değil, yandaşlarının aptalca savunması verir..

  Bu da mi chapulling? - bernau

  Kim bunlar? Polis nerde? Umarim ki yakalanirlar! Icinde yolcu olan otobüse molotof kokteyli amak insan öldürmeye tesebbüs

  Alexander hamilton - kazımtaş

  ''Haklı bir siyasi davaya en büyük zararı, muhalefetin acımasızca saldırması değil, yandaşlarının aptalca savunması verir''

  Garanti İktidar Yapmıştır - 850ahmet

  Masum ve barış sever eylemciler kesin olarak karanfille karşılamışlardır.Ama polis oraya da molotof atarak olayı saptırmaya çalışmıştır. Apo posterlerini de polis oraya koymuştur.Yoksa karanfil çocukları Lice'deki ayaklanmaya da sahip çıkmamıştır.

  özgürlük - likapa

  yakacaklar tabi özgürlük istiyorlar.bir aydır özgürlük istiyoruz diye sokaklarda olanlar, onları destekleyen basın hatta radikal bile bu yakma olayına tepki koyabiliyor mu? millet sizi çok iyi tanıyor, tanımayanlar da yeni yeni tanıyor.

  Beyoğlu mu okmeydanı mı? - kolpaa

  Beyoğlu dediğiniz yer ilçe olarak beyoğlu'na bağlıdır ancak okmeydanı'dır. Bu tür bilgi kirlilikleri beyoğlu'nda ve taksim meydanı çevresindeki barışçıl gösterilerle beraber anılmasına sebep olmaktadır. Bu bölgenin beyoğlu olması etiler'in beşiktaş olması gibidir. Lütfen biraz dikkat edelim.

  durum vahim - sahin_a

  Gezi parki protestolarinda 3 saate yakin bes kisilik ekibin show'u bizim gözlerimizi yasartmisti ama saniyesinde olaylara müdahale eden polisler orada saatlerce o meshur gaz bombalarini da kullanmadan, tomalarindan da suyu kiymadan kibarca sikmislardi hatirlarsak. Sonra o ekibin bellerinde silahlar, polislerin giydigi türden tek cins gaz maskeleri de dikkat cekiciydi ve herkesin aklina ayni ihtimal geldi: bunlar polis! Insanin aklina bir kere süphe düstü mü yine ayni soruyu sormadan edemiyor. Simdi 1 aydir o kadar kalabaligin icinde böyle bir seye basvurmus olanlar ne oldu da tek baslarina hicbir sey ortada yokken kendilerini tehlikeye atip böyle gereksiz bir sey yapsinlar? Olay cok süpheli görünüyor, aydinlatilmasi gerek ama kim aydinlatacak? En son Ethem Sarisülük davasi herkesin malumu!