Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı

Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı
Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan, bugün Diyarbakır'da bazı temaslarda bulundu. Dicle Üniversitesi'ni ziyaret eden Bilal Erdoğan, il genelindeki İmam Hatip Okulu müdürleriyle toplantı yaptı.

RADİKAL -  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi olan Bilal Erdoğan, vakfın bölgedeki faaliyetlerini yerinde görmek üzere bugün sabah saatlerinde kız kardeşi Sümeyye Erdoğan ile birlikte Diyarbakır'a geldi ve bir dizi ziyarette bulundu.

Vali Yardımcısı Mehmet Demir'in de eşlik ettiği Bilal Erdoğan, Ulu Cami'ye giderek, burada cuma namazı kıldı. Ardından Dicle Üniversitesi'ni ziyaret eden Bilal Erdoğan, daha sonra Mittani Otel'e geçti. Bilal Erdoğan, burada Diyarbakır'daki İmam Hatip Liseleri müdürleriyle basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Toplantıya, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ile Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar'ın da katıldığı öğrenildi.

Bilal Erdoğan'ın yönetiminde olduğu TÜRGEV'in Diyarbakır kent merkezindeki taşınmaz mülkleriyle ilgili de yetkililerden bilgi aldığı ifade edildi. Bilal

Erdoğan ve kardeşi Sümeyye Erdoğan, ziyaret ve temaslarını tamamladıktan sonra akşam saatlerinde Diyarbakır'dan ayrıldı.
DHA-Gurbet GÖKÇE


  http://www.radikal.com.tr/133834313383433

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haber eksik - emreyaka

  Toplanti basina kapali yapilmis ancak asil haber olan sey toplantida ne konusuldugu degil mi. toplantiyla ilgili soylenenlere ulasmak habercilik zaten. Toplanti yapildi eeeeeeee. Bu mu yani. Egitim toplantisina soylenenlere niye ulasilmaz. Boyle habercilik olmaz. ama sizin istedginiz Imam hatip lisesi devletin lisesi parasini devlet veriyor devlet adami olmayan biri niye devlet adamlarini (okul mudurlerini ) toplayip valinin de katildigi bir organizasyonu yapiyor sorunu sordurmaksa turkiye o safhalari gecti zaten. Muz cumhuriyeti de olsa tam haber hakkimiz

  Şahsiyete gel... - user573727

  Biri de kalkıp sormadı mı "sen kimsin? Hangi sıfatla bu toplantıyı yapıyorsun? Organize eden kim? Maksadı ne bu toplantının??... diye?? Gerçi tüm bu soruların cevapları belli..ne gereği var sormanın değil mi?

  Hangi Sıfatla - ee07

  Hangi sıfatla devletin memurları ile toplantı yapıyorlar. Bunlara dur diyecek kimse yok mu? Bu nasıl bir demokrasi?