Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı

Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı
Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da okul müdürleriyle toplantı yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan, bugün Diyarbakır'da bazı temaslarda bulundu. Dicle Üniversitesi'ni ziyaret eden Bilal Erdoğan, il genelindeki İmam Hatip Okulu müdürleriyle toplantı yaptı.

RADİKAL -  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi olan Bilal Erdoğan, vakfın bölgedeki faaliyetlerini yerinde görmek üzere bugün sabah saatlerinde kız kardeşi Sümeyye Erdoğan ile birlikte Diyarbakır'a geldi ve bir dizi ziyarette bulundu.

Vali Yardımcısı Mehmet Demir'in de eşlik ettiği Bilal Erdoğan, Ulu Cami'ye giderek, burada cuma namazı kıldı. Ardından Dicle Üniversitesi'ni ziyaret eden Bilal Erdoğan, daha sonra Mittani Otel'e geçti. Bilal Erdoğan, burada Diyarbakır'daki İmam Hatip Liseleri müdürleriyle basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Toplantıya, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ile Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar'ın da katıldığı öğrenildi.

Bilal Erdoğan'ın yönetiminde olduğu TÜRGEV'in Diyarbakır kent merkezindeki taşınmaz mülkleriyle ilgili de yetkililerden bilgi aldığı ifade edildi. Bilal

Erdoğan ve kardeşi Sümeyye Erdoğan, ziyaret ve temaslarını tamamladıktan sonra akşam saatlerinde Diyarbakır'dan ayrıldı.
DHA-Gurbet GÖKÇE