Bilal Erdoğan: Toplumsal huzura zarar veriliyor

Bilal Erdoğan: Toplumsal huzura zarar veriliyor
Bilal Erdoğan: Toplumsal huzura zarar veriliyor
Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan twitter mesajları ile Gezi Parkı için yapılan eylemleri eleştirdi.

Radikal.com.tr - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın oğlu Bilal Erdoğan attığı twitter mesajları ile Gezi Parkı eylemlerini eleştirdi. Bilal Erdoğan, "Gerçek demokrasi sandıkta tecelli eder, bunu unutanlar toplumsal huzura zarar verir" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/1135859113585936

  YORUMLAR
  (36 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hadi ordan! - Pe@ce

  Babanı da al git l...!

  İğneyi kendine batır! - ahmetdundar52

  Eğer iktidar,sürekli artan tempoda dayatmacı''bu böyle biline'' düsturunda ısrarcı ve tüm tolpumun değil,bir kesimini aşalayııc tutum takınmasa idi,bu iş bu hale gelmezdi.İktidarın uygulattığı aşıır,kontrolsüz güç tepkileri artttırmak suretiyle muhalefet cephesini genişletti ve sıkılaştırdı.Bu anarşi ortamında aşırı uçlarda yararlandı.İktidar bunları hesaplıyarak,yangına benzin sıkmama beceri ve ögörüsünde olmalıydı.

  hayrola - erdemgureler

  siyasetemi giriyon

  geminide al gel bilal - berkaykilic

  Bilalcim gemini al gel takılalım!

  huzur isyandadır !. - lostmountain

  siz huzur deyince biz neden sadece duyduğunuz huzuru anlıyoruz ?.isyan bunu için işte ...

  Babanız iyi bilir - ismet65

  evet babanız olan Başbakan, Türkiye’nin büyük kitlesinden destek aldığını biliyoruz. Ancak iktidar sarhoşluğuna kapılıp ülkeye ve topluma zarar vermeye başladığıda unutmayın. Lütfen halkın arasına katılın biraz Biber Gazı tadın. Hemde organik biber gazı imiş. Babanız iyi bilir.

  Sen bir kamara hazırlat... - citizen

  Sen gemiciğinde şimdiden güzel bir kamara ayarla baban ve ailenin diğer fertleri için. Herhalde bir süreliğine mecburi ikametgahı olur hala bu kafada ve halkıyla savaşmaya devam ederse...Hayırlı evlat anlamadığı konularda konuşarak değil böyle günlerde babacığına yardımcı olarak gösterir kendini. O dün sana gemicik aldı sen de ona o gemicikten birkaç kamara verirsin artık.