Bill Gates Marmaris'te

Microsoft'un patronu ve dünyanın en zengin adamı Bill Gates, tatil için Ege kıyılarını seçti. Gates, kendisine ait 'Tender To Lenander' yatıyla Gökova, Marmaris ve Göcek koylarını gezdikten sonra dün sabah Marmaris açıklarına geldi.

MUĞLA - Microsoft'un patronu ve dünyanın en zengin adamı Bill Gates, tatil için Ege kıyılarını seçti. Gates, kendisine ait 'Tender To Lenander' yatıyla Gökova, Marmaris ve Göcek koylarını gezdikten sonra dün sabah Marmaris açıklarına geldi. Gates ve eşi Melinda Gates'i taşıyan mega yat, dikkat çekmemek için açıkta demirledi. Yattan bir botla ayrılan Gates, İçmeler'deki Martı Resort Otel'in tenis kortunda, üç tenis öğretmeniyle birlikte 1,5 saat süreyle çiftler maçı yaptı. Gates'in üç koruması, tenis kortunun çevresinde kuş uçurtmadı.
Daha sonra otel bahçesinde güneşlenen ve kitap okuyan Bill Gates, dikkat çekmemeye çalıştı. Eşi Melinda Gates ise aynı saatlerde otelin güzellik merkezinde masaj yaptırdı. İçmeler'deki hediyelik eşya tezgahlarını da gezen Gates çiftinin, Marmaris'ten sonra Yunan adalarına gideceği öğrenildi.


    http://www.radikal.com.tr/7591837591830

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.