Bir baba için en acı tesadüf...

Bodrum'da "Havuzda yüzerken ayağıma bir şey takıldı" diyen kadının çığlıklarına yetişen site bekçisi, bir babanın yaşayabileceği en büyük acıyı yaşadı.

MUĞLA - Bodrum'da "Havuzda yüzerken ayağıma bir şey takıldı" diyen kadının çığlıklarına yetişen site bekçisi, bir babanın yaşayabileceği en büyük acıyı yaşadı. Havuzun dibinden çıkardığı ölü, küçük oğluydu.
Gümüşlük beldesindeki sekiz villalık sitenin bekçisi Abdullah ve temizlik görevlisi Şefika İnceyol'un çocukları dört yaşındaki Can İnceyol, kenarında oynadığı yüzme havuzuna düşerek boğuldu. Sitede misafir olarak kalan Britanya vatandaşı Caline Hadwoord, dün sabah saatlerinde yüzerken ayağına 'bir şey' takılınca panikle havuzdan çıktı.
Hadwoord hemen sitenin bekçisi Abdullah İnceyol'a haber verdi. Havuzun kenarına gelen İnceyol, havuzun dibinde bir çocuk cesedi gördü. Dalarak çıkardığı cesedin, oğlu Can'a ait olduğunu görünceyse şoke oldu.
Şaşkınlıkla, oğlunun cansız bedenini otomobiline koyarak apar topar Gümüşlük Sağlık Ocağı'na götüren Abdullah İnceyol, doktorların yapacak bir şeyin olmadığını söylemeleri üzerine, sinir krizi geçirdi. Fenalaşan İnceyol, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Can İnceyol Bitez Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından belde mezarlığında toprağa verildi.