Birbirini bıçaklayan baba öldü, oğlu ağır yaralandı

Birbirini bıçaklayan baba öldü, oğlu ağır yaralandı
Birbirini bıçaklayan baba öldü, oğlu ağır yaralandı
Erzincan'da baba- oğul kavgasında çıkan bıçaklı kavgada baba 59 yaşındaki Hüsayin Baksı öldü, oğlu 35 yaşındaki Caner Baksı ağır yaralandı. Kavgayı ayırmaya çalışan diğer kardeş 31 yaşındaki Soner Baksı ise hafif yaralandı.

RADİKAL - Olay dün saat 20.00 sıralarında Halitpaşa Mahallesi 1251 sokak numara 19'daki evde meydana geldi. 5 yıl önce eşinden ayrılan 35 yaşındaki Caner Baksı, babasının evine yerleşti. İşçi emeklisi evli 6 çocuk babası Hüseyin Baksı ile Caner Baksı arasında zaman zaman tartışma çıktı. 

İddiaya göre dün de dün de bilinmeyen nedenle tartışmaya başlayan baba- oğul, tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine ellerine geçirdikleri bıçaklarla birbirine saldırdı. Birbirini bıçaklayan Hüseyin Baksı ve oğlu Caner Baksı ağır yaralandı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma 

Hastanesi'ne ağır yaralı olarak kaldırılan baba Hüseyin Baksı yaşamını yitirdi, Caner Baksı'nın ise yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.
Kavgayı ayırmaya çalışan ailenin diğer oğlu Soner Baksı ise hafif yaralandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(DHA-Recep DEMİRCİ)


  ETİKETLER:

  Çocuk

  ,

  Soruşturma

  ,

  eğitim

  ,

  zaman