Birlikte yaşadığı kadın ve annesini av tüfeğiyle vurup kaçtı

Birlikte yaşadığı kadın ve annesini av tüfeğiyle vurup kaçtı
Birlikte yaşadığı kadın ve annesini av tüfeğiyle vurup kaçtı
Fethiye'de birlikte yaşadığı hamile kadın ve annesine av tüfeğiyle ateş eden Gökhan A. isimli kişi daha sonra kaçtı. Olayda hamile kadın ağır yaralanırken annesi Şule Kocaoğlu hayatını kaybetti.

FETHİYE – Muğla'nın Fethiye ilçesinde dini nikahla birlikte yaşadığı 2 aylık hamile 24 yaşındaki Ayşe Kocaoğlu'nu av tüfeğiyle yaralayıp, annesi Şule Kocaoğlu'nu öldürdüğü iddia edilen Gökhan A.'nın yakalanması için polis operasyon başlattı.

Olay, saat 21.30 sıralarında Karaçulha Mahallesi'nde 3 katlı apartmanın 1'inci katında meydana geldi. Gökhan A., dini nikahla bir süredir birlikte yaşadığı Ayşe Kocaoğlu ve annesi Şule Kocaoğlu ile bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Gökhan A. iddiaya göre, av tüfeğiyle Ayşe Kocaoğlu'nu sol omzundan, kaçmaya çalışan Şule Kocaoğlu'nu da sırtından vurdu. Silah seslerini duyan komşular polise haber verirken, Gökhan A. yaya olarak kaçtı.

Sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Fethiye Letoon Hastanesi'ne götürülen Şule Kocaoğlu, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 2 aylık hamile olduğu belirtilen Ayşe Kocaoğlu ise Fethiye Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Evde ve çevrede inceleme yapan polis, Gökhan A.'nın yakalanması için operasyon başlattı.

Komşuları, Ayşe Kocaoğlu'nun önceki eşinden 2 çocuğu olduğunu, Gökhan A. ile de 2 aydır birlikte yaşadığını öne sürdü.

(Ergün TOS / DHA)