Bismil'de PKK'lılar banka aracından 110 bin lira gasp etti

Bismil'de PKK'lılar banka aracından 110 bin lira gasp etti
Bismil'de PKK'lılar banka aracından 110 bin lira gasp etti
Sokağa çıkma yasağı uygulanan Bismil'de bir kamu bankasına ait zırhlı araç PKK'lılar tarafından soyuldu. Araçtaki 110 bin lira ile iki tabancanın gasp edildiği açıklandı.

RADİKAL – Diyarbakır Valiliği, Bismil ilçesinde PKK 'lıların bir kamu bankasına ait para nakil aracından 110 bin lira gasp ettiğini açıkladı. Açıklamada şöyle denildi:

"Bismil ilçesinde 06.10.2015 günü bölücü terör örgütü mensuplarınca bir kamu bankasına ait zırhlı para nakil aracı ile araç içerisinde yer alan 110.000 TL para, bir adet 9 mm tabanca ve bir adet MP5 marka makinalı tabanca gasp edilmiştir. Yine bölücü terör örgütü mensuplarınca vatandaşlara ait araçlar gasp edilmiş, Diyarbakır-Bismil karayolu üzerinde ulaşımın engellenmesi amaçlanmıştır” denildi. 

 


  ETİKETLER:

  PKK

  ,

  Diyarbakır

  ,

  Kamu

  ,

  Para

  ,

  lira

  ,

  2015

  ,

  nakil

  http://www.radikal.com.tr/144662014466201

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haber Kaynaksiz - user729921

  PKK'lilerin gasp ettigine dair kanit bilginiz varmi? Görüntü varmi? Eger elinizde net bir bilgi yoksa insanlara iftira atmis olursunuz? Bende simdi desem Özel Harekat Timleri yapmis, sormazlarmi nerden biliyorsun? Lütfen Radikale daha yakisan temiz haberlerinizi okumaya devam etmek istiyorum... Saygilar