Bitlis'te KCK operasyonu: 8 gözaltı

Bitlis'te KCK operasyonu: 8 gözaltı
Bitlis'te KCK operasyonu: 8 gözaltı
Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik operasyonda, 8 kişi gözaltına alındı

BİTLİS - Bitlis'te terör örgütü PKK 'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, 8 kişi gözaltına alındı.

Bitlis Valiliği'nden yapılan açıklamada, PKK/KCK terör örgütü adına eylem ve faaliyetlerde bulunan veya yardım yataklık yapan kişilere yönelik olarak İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerince saat 07.00 sıralarında operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda F.K, M.F.M, Y.S, A.A, Z.K, S.Y, H.M. ve M.Y. adlı kişilerin ikametlerinden alınarak gözaltına alındığı kaydedildi.

Gözaltına alınanların güvenlik birimlerindeki işlemleri sürüyor.(aa)


  http://www.radikal.com.tr/111576611157661

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Açılım(!) - AHURABAZDA

  NE oldu açılım sürecimize.. Hani umutlanmıştık kürt halkına yönelik artık operasyonlar olmayacak diye!.. Açılım kaçılıma mı döndü.. Düşüncelerini aktaranlar savunan gençler bu şakilde hayattan koparılıp umutları mı kırılacak. Barışa dair umutlarımız olmuştu halbuki bir an için peki soruyorum bu imha inkar operasyonları yapılırken,bu operasyonların önünü iktidar kapatmazken bu barış kiminle yapılmak planlanılıyor. Yoksa tüm kürtleri hapishaneye tıkayıp günde 3 öğün yemeklerini verip orda mı açılım olacak!...