Bodyguard'lar üç polisi dövdü

Şarköy ilçesinde bir barda çıkan tartışmayı ayırmaya çalışan üç polis, dört bodyguard tarafından feci şekilde dövülerek hastanelik edildi.

TEKİRDAĞ - Şarköy ilçesinde bir barda çıkan tartışmayı ayırmaya çalışan üç polis, dört bodyguard tarafından feci şekilde dövülerek hastanelik edildi.
Alternatif Bar önünde kavga olduğunu gören polis memuru Birol Artut, olaya müdahale etti. Barda bodyguard'lık yapan İbrahim Çelik, Mehmet Emin Karahan, Mehmet Fidan ve Murat Topkapı, Artut'a saldırarak ağır şekilde yaralanmasına neden oldu.
Bölgede devriye gezen polis memurlarından Zafer İpek ile Muharrem Tekçe de olay yerine gelerek müdahale ettiklerinde, bodyguardların saldırısına uğradı.
İki polis memuru da feci şekilde dövüldü.
Savcı el koydu
Bodyguard'lar, daha sonra başka bir ekip tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Aşırı derecede alkollü olan sanıklar götürüldükleri karakolda da saldırgan tavırlarını sürdürdüler. Sanıkların taşkınlıkları sürerken İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yapıcı, olaya el koydu. Olay sonrası yapılan muayenede dört sanığın da 200 promil alkollü olduğu ortaya çıktı.
Şarköy Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alınan ağır yaralı polis memuru Birol Artut'un, hayati tehlikesi nedeniyle Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı, diğer iki polis memurunun da aynı hastanede tedavi görmeye devam ettiği açıklandı.