Boğaz manzaralı kenevir!

Boğaz manzaralı kenevir!
Boğaz manzaralı kenevir!
Uyuşturucu operasyonunda, Kenan İmirzalıoğlu'ndan Nehir Erdoğan'a, Engin Günaydın'dan Mehmet Erdem'e onlarca sanatçı gözaltında. Operasyonda dikkati çeken nokta kenevirlerin Boğaz manzarası gören terasta yetiştirilmesi

İstanbul polisinin "torbacı" olarak bilinen sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirdiği narkotik operasyonuna ünlüler de takıldı. Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz'ın da aralarında yer aldığı 48 kişi "uyuşturucu kullanmak" ve "uyuşturucu temin etmek" suçlamalarıyla gözaltına alındı.

Ünlü isimlere uyuşturucu operasyonu


60 ADRESE BASKIN

Polis, yaklaşık bir yıl boyunca Beşiktaş , Şişli ve Beyoğlu'ndaki 22 torbacıyı tek tek teknik ve fiziki takibe aldı. Yeşilçam'ın emektar oyuncularından H.E.Ö'nün, piyasaya uyuşturucu sağladığı iddia edildi. Torbacılıktan gözaltına alınan H.E.Ö'nün, Beyoğlu Cihangir'deki evinde esrar serası kurduğu ortaya çıktı. 60 ayrı adrese eş zamanlı baskın düzenleyen polis, 15 kilogram esrar, 5 kilogram ecstacy, bir miktar kokain, esrar yapımında kullanılan malzemelerle birlikte hassas terazi ele geçirdi.

Ünlülere uyuşturucu gözaltısıBOĞAZ MANZARALI 'TARLA'

Operasyonla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde açıklama yapılırken, ele geçirildiği belirtilen uyuşturucular da basına gösterildi. Ele geçirilen uyuşturucu maddeler içerisinde bulunan saksılarda yetiştirilen "hint kenevirleri" dikkat çekti. 80 kök hint kenevirinin 1980'lerde yapılan bir çok sinema filminde oynayan H.E.Ö. tarafından Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinin terasında saksılarda yetiştirildiği belirtildi. H.E.Ö.'nün bir çok ünlü oyuncuya uyuşturucu sattığı da iddia edildi. Hint kenevirlerinin yetiştirildiği o sera evlerin görüntüleri de basın mensupları ile paylaşıldı.


  http://www.radikal.com.tr/1145096114509616

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  özel sayfa - acipayamli2

  burda da görülüyorki walking keshler aramızda onlar için özel bir sayfa hazırlamakta fayda var.

  boğaz manzaralı kenevir hk. - runekson

  yakın tarihte bir gazete manşetinde trafik kazanı geçiren hakimin aracında esrar bulunuyor işler artık bu noktaya gelmişse bunun önüne polisiye tedbirlerle geçmenin mümkün olamayacağını düşünüyoruz,eğer insan esrar kullanıyorsa maddi gücüde yetersizse evinin penceresindeki çiçek saksısında da bunu yetiştirip ihtiyacını karşılayabilir bunu da polis vasıtasiyle yakalamak mümkün olamayacaktır,en doğrusu işi akışına bırakıp sigara,içki esrar maddelerinin kaçak ürünler olmaktan ve yasaklarının kaldırılmasından yanayız,bu suçlardan cezaevlerinde yatan binlerce mahkum var bu ürünleri kullanan sağlığını düşünmeyen insanlara devletin yapacağı bir şey yoktur,sadece bu uyuşturucaları kullanıp topluma zarar verenlerin takibe alınmasının daha uygulanabilir bir şey olacağını düşünüyoruz.

  SANAATKARLARIMIZI KORUYALIM - Equalizer001

  Filim ve televizyon aktorlerinin kendileri olmayan bir karakteri canlandirabilmeleri ve yarticilik guclerini kuvvetlendirmeleri icin alkol veya sakinlestirici ilaclar almaya ihtiyaclari vardir. Sakinlestirici satmayan ama kullanan bu degerli sanatkar insanlara baskin duzenleyip karakola goturerek halka sergilememiz ne kadar cagdisi bir toplum oldugumuzun gostergesidir. Polislerimiz, insan haklarina biraz daha saygili ve sanatkarlarimiza karsi empati ve anlayis gosterseler, vatandaslar tarfindan daha cok sevilecek ve sayilacaklari kesindir. Ote yandan; hukumetin bu hassas insanlara doktorlarin yazacagi recete ile limitli marijuana ihtiyaclarini karsilama kanununu cikarmasi, AKP?nin Turkiye?ye insan haklari konusunda gercekten cag atlatdigini kanitlayacaktir. Haydi bakalim, sanatesever milletvekilleri is basina!

  muratçelik123! - Clear

  Haklısın ben tesadüfe inanmam.Zaten bu kelimeyi kullanan da ben değil sensin.Ustaca,ilk satırına yerleştirmişsin,sonra da benim ağzımdan çıkmışçasına mıncıklayıp durmuş ve nihayet son satırda da "sanki ben söylemişim gibi" ithamda bulunmuşsun.Yerim ben sizin bu zırva yutturma mantığınızı...Ancak "kendin söyle kendin dinle" stilini,yaşam tarzı yapanlara yutturabilirsin.ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMAK,bir tesadüf değil,manasız ve boş bir eylem yani,gerçek bir saçmalama fiilidir.Aslında anladın sen onu...

  ... - Selosl

  Burhan Altintop(Engin Günaydın)un da dediği gibi buna ki inanır? Kadir İnanır :)) boğaz manzarasında ot yetiştirmekmiş, milleti karalamak için ne saçmalıklar yapıyorsunuz.

  Kurban yoksa, suç da yoktur! - interstellar5555

  Esrar yasallaşsın!

  Acaba? - Evren Güldoğan

  Hükümetin Gezi Parkı olaylarındaki tavrı Devlet kurumlarının, başta da polisin yaptığı her operasyonu şaibeye mahkum kılıyor. Ne yazık...