Boğaziçi ve Fatih ekspres seferleri iptal

İstanbul-Ankara arasındaki Boğaziçi ve Fatih ekspres seferleri mevsim nedeniyle, yolcu sayısında azalma olduğu için geçici bir süre iptal edildi.

İstanbul-Ankara arasındaki Boğaziçi ve Fatih Ekspres seferleri mevsim nedeniyle, yolcu sayısında azalma olduğu için geçici bir süre iptal edildi. Açıklama Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü'nden geldi. Seferlerin mevsim nedeniyle, yolcu sayısında azalma olduğu için iptal edildiğini açıklandı. Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, Ankara-Haydarpaşa-Ankara hattındaki Boğaziçi ve Fatih ekspreslerinin seferleri, dünden itibaren durdurulduğunu duyurdu. İptal edilen seferler arasında İç Anadolu Mavi Treni'nin Haydarpaşa-Erenköy-Enveriye arasındaki seferleri bulunuyor. İptalin geçici bir süre için yapıldığını belirten Devlet Demiryolları Müdürlüğü, İç Anadolu Mavi Treni'nin Eskişehir-Adana arasındaki seferlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadığını açıkladı.
Açıklamada ayrıca, Boğaziçi ve Fatih Ekspresi ile İç Anadolu Mavi Treni'ne 25 ağustos günü dahil olmak üzere bilet alan yolcuların bilet ücretlerinin kesintisiz iade edileceği bildirildi.