Boray Uras yeniden yollarda

Kızı ile damadını Bağdat Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında kaybettikten sonra trafik terörünü protesto için İstanbul'dan yola çıkan ve 17 gün boyunca 550 kilometre yürüyerek Ankara'ya ulaşan Boray Uras, yolculuk süresince yaşadıklarını bir kitapta topladı.

Kızı ile damadını Bağdat Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında kaybettikten sonra trafik terörünü protesto için İstanbul 'dan yola çıkan ve 17 gün boyunca 550 kilometre yürüyerek Ankara 'ya ulaşan Boray Uras, yolculuk süresince yaşadıklarını bir kitapta topladı. Boray Uras, Bolu Emniyet Müdürü
Uğur Gür'ü ziyaret ederek, yürüyüşü sırasında gösterdiği ilgiye teşekkür etti.
Uras, daha sonra İstanbul Kavşağı'nda, sürücülere, Bolu Emniyet Müdürlüğü'nün
hazırladığı, trafik kurallarının yer aldığı kasetleri trafik ekipleri ile beraber dağıttı. Uras, sürücülere, "Trafik kazasında kızımı ve damadımı kaybettim. Bu kasetlerde yer alan uyarıları iyi dinleyin. Kendinizin ve yolcularınızın hayatını tehlikeye atmayın" dedi. Uras, trafik terörünü anlatmak için Anadolu 'nun çeşitli il ve ilçelerinden gelen davetlere katılmak üzere yeniden yollara düştüğünü ifade ederek, "Ekonomik kriz beni de etkiledi.
Ekonomik şartlarım elverdiği ölçüde bu yolculuklar sürecek" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İstanbul

  ,

  Anadolu