Boşandığı kadın için denize atladı

Bakırköy'de 39 yaşındaki Göksel Kalafat, daha önce alkol tedavisi gördüğü belirtilen eski eşi 31 yaşındaki Nazan Erdem'in yeniden alkole başlayarak sahilde arkadaşlarıyla içki içtiğini öğrendi.

İSTANBUL - Bakırköy'de 39 yaşındaki Göksel Kalafat, daha önce alkol tedavisi gördüğü belirtilen eski eşi 31 yaşındaki Nazan Erdem'in yeniden alkole başlayarak sahilde arkadaşlarıyla içki içtiğini öğrendi. Arkadaşları, Bakırköy Sahili'ne gelerek eski eşini götürmek isteyen Kalafat'ı dövünce genç kadın sinir krizi geçirerek kendisini denize attı. Erdem yine eski eşi tarafından kurtarıldı.
Olay, dün saat 01.00 sıralarında Bakırköy Sahili'nde meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşanan Nazan Erdem, tanışıp arkadaş olduğu bir grupla Bakırköy Sahili'nde içki içmeye başladı. Daha önce de alkol tedavisi gördüğü iddia edilen Erdem'in yeniden alkole başladığını öğrenen Göksel Kalafat, sahile gelerek eski karısını götürmek istedi. Bu sırada gruptan iki kişiyle Kalafat arasında kavga çıktı. Dayak yiyen Kalafat kafasından ve yüzünden yaralandı. Kavgaya tanık olan Erdem sinir krizi geçirerek kendisini denize attı. Erdem'in arkadaşları olay yerinden kaçarken Kalafat ise denize atalayarak eski eşini kurtarmaya çalıştı. Olayı gören İDO İskelesi'nin güvenlik görevlileri denizde yaşam mücadelesi veren eski çifti sahile çıkararak ambulansa haber verdi. Kalafat ve Erdem ambulansa bindirilerek hastaneye kaldırıldı.