Boşanma davası açtığı kocası tarafından okulda bıçaklandı

Boşanma davası açtığı kocası tarafından okulda bıçaklandı
Boşanma davası açtığı kocası tarafından okulda bıçaklandı
Eşiyle bir süredir ayrı yaşayan Leyla Çadak (27), Gebze'den çocuklarını görmek için İstanbul'a geldi. Çadak, burada eşi Remzi Çadak ile karşılaştı. Kaçmaya çalışan eşini okul bahçesine yakalayan Remzi Çadak bıçakla ağır yaraladı. Olay sırasında beden dersi için bahçede bulunan çocuklar büyük korku yaşadı.

RADİKAL - Ayrı yaşadığı eşinde kalan çocuklarını görmek için okula giden 2 çocuk annesi kadın , kocası tarafından okul bahçesinde bıçaklandı. Genç kadının durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olay öğle saatlerinde Pendik Kurtköy Çamlık İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, boşanma davası açtığı eşiyle bir süredir ayrı yaşayan Leyla Çadak (27), Gebze'den çocuklarını görmek için okula geldi.

Çadak, burada eşi Remzi Çadak ile karşılaştı. Genç kadın ile kocası arasında tartışma çıktı. Kaçmaya çalışan eşini okul bahçesine yakalayan Remzi Çadak bıçakla yaraladı. O sırada okul bahçesinde beden eğitimi dersinde olan öğrenciler büyük korku yaşadı.

Okul yönetimi durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ambulans yaralı kadını, Marmara Üniversitesi Hastanesine kaldırdı. Leyla Çadak'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Eşini bıçaklayan Remzi Çadak ise okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
DHA-Ramazan EĞRİ


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  Okul

  ,

  genç

  ,

  İnceleme