Boşanmak istemeyen kadın, adliye çıkışında dövüldü

Boşanmak istemeyen kadın, adliye çıkışında dövüldü
Boşanmak istemeyen kadın, adliye çıkışında dövüldü
Adana'da eşinden boşanmak istemeyen 41 yaşındaki Emine Çoban, duruşma sonrası adliye önünde eşinin akrabaları tarafından dövüldü. Yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı.

RADİKAL - Emine ve Sadık Çoban çifti 6 yıl önce evlendi. Çiftin evliliklerinden 2 yıl sonra kızları dünyaya geldi. Geçen yıl da Sadık Çoban, eşi Emine Çoban'dan boşanmak için dava açtı. Ardından 7 ay önce çalışmak için Suudi Arabistan'a gitti.

Emine Çoban, 4 yaşındaki kızı ile birlikte bugün 4'üncü Aile Mahkemesi'ndeki boşanma davasına katıldı. Sadık Çoban, Suudi Arabistan'da çalıştığı için duruşmaya katılmazken Emine Çoban, eşinden boşanmak istemediğini söyledi. Bunun üzerine hakim duruşmayı erteledi.

ADLİYE ÇIKIŞINDA SALDIRDILAR

Duruşma salonundan çıkan tarafların arasında tartışma çıktı. Adliye çıkışında Emine Çoban'a eşinin yakınları saldırdı. Emine Çoban aldığı darbelerle yere yığılırken polisin gelmesiyle saldırganlar kaçtı. 4 yaşındaki kızı ile birlikte gözyaşlarına boğulan Emine Çoban, "Eşim ve eşimin ailesi boşanayım diye tehdit ediyor. Ben de boşanmıyorum. Benim çocuğum var. Ben bir anneyim" diyerek ağladı.
DHA


  ETİKETLER:

  Bugün

  ,

  Aile

  ,

  Hakim

  ,

  duruşma

  ,

  adliye

  ,

  çoban