Boşu boşuna Hadise çıkartılmış!

Boşu boşuna Hadise çıkartılmış!
Boşu boşuna Hadise çıkartılmış!

Hadise?nin menajeri ne göre ne sansür var, ne de bitmiş bir klip. TRT kaynakları ise ?Biz Hadise?yle anlaştığımızda tarzını biliyorduk? dedi.

İSTANBUL/ANKARA- Türkiye’yi, Moskova’da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek Hadise’nin klibinin ‘seksi’ bulunduğu için TRT tarafından sansürlendiği iddiası, hem TRT?hem de Hadise’nin menajerince yalanlandı. Menajer Süheyl Atay, ‘Düm Tek Tek’ klibiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Üç farklı klip montajı hazırlanmıştır. (İnternete yansıyan) görüntüler TRT kurumunun onayına sunulan klip versiyonlarından sadece biri. Nitekim görüldüğü üzere gerek görüntü kalitesi gerekse planlar son halini yansıtmamakta. TRT kurumunun sanatçının sanatsal üretkenliğini kısıtlayıcı bir yaptırımı olmamıştır.”

TRT: Beğenene kadar devam
Radikal’i yanıtlayan TRT yetkilileri de sansür iddiasını kesin dille yalanladı. Hadise’nin ‘tarzının’ kamuoyunca bilindiğini hatırlatan TRT kaynakları, “Hadise ile anlaşıldığında müziği, icra şekli zaten biliniyordu. Kıyafetine karışsaydık daha önce de karışırdık. Hadise’den gelecek yeni klipler incelenecek. Beğenilene kadar klip çekilecek” diye konuştu. (Radikal)