Bozdağ, Emniyet Müdürlüğü'ne geldi

Bozdağ, Emniyet Müdürlüğü'ne geldi
Bozdağ, Emniyet Müdürlüğü'ne geldi
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.

İSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Saat 16.50 sıralarında Vatan Caddesi'ndeki emniyet müdürlüğü binasına gelen Bozdağ, herhangi bir açıklama yapmadı.

Saat 16.50 sıralarında Vatan Caddesi'ndeki emniyet müdürlüğü binasına gelen Bozdağ'ı yeni İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok karşıladı. Bekir Bozdağ, emniyet müdürlüğünde yaklaşık 1 saat kaldı. Çıkışta kısa bir açıklama yapan Bozdağ, Altınok'u tebrik etmek için geldiğini belirtti

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İstanbul'da öğle saatlerinde katıldığı bir etkinlikte ise gazetecilerin sorularını yanıtlamış, "17 Aralık" operasyonuyla ilgili olarak şunları söylemişti: 

“Yaşananlar siyasal bir mühendisliğin sonucudur. AK Parti hükümeti en güçlü noktasından vurulmak istenmektedir. Türkiye ’de yoksullukla ve yolsuzlukla mücadele konusunda hükümetimizin ortaya koyduğu kararlılık ve elde ettiği başarılar ortadadır."


DHA


  http://www.radikal.com.tr/116737811673783

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kinim yolsuzlugu. - Candem

  Yahu arkadas sen kimin yolsuzlugundan söz ediyorsun? Benim yolsuzlugum mu bu senin bahsettigin, yoksa sizin AKP Paklanacak partinin yolsuzlugu mu? Halka sen ne satmaya calisiyorsun. Bakanlar benim bakanlarim degil, siz AKP nin bakanlari. Yahu sizde hic ar damari kalmadimi? Unanin be halkin karsinina cikip ta böyle konusmaya. Pisligin icin de debelendikce batiyorsunuz. Zengin olmadik yakininiz kaldi mi? Gariban halkim da asgari ücretle gecinmeye calissin.

  AKP'NİN KARŞI HAMLESİ... - bırıncı

  hatırlarsanız daha önce İstanbul Emniyet Müdürlüğüne savcı Zekeriya Öz gelmiş ve yeni atanan polis müdürlerine soruşturmayı yürüten polislere baskı yapılmamasını sağlamıştı. Şimdi AKP karşı bir hamle yapıyor ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek yeni atanan polis müdürlerine adeta "biz arkanızdayız, baskı yapabilirsiniz" demeye getiriyor. Durum budur!

  Bekir Bozdag - oflu6161

  Sayin Bozdag,emniyet mudurlugune ne isiniz var?Hirsiz yandaslarinizin ifadesini alan polisleri baski altina almak icinmi gittiniz.