Bozdağ'a saldırıyla ilgili 5 polis açığa alındı

Bozdağ'a saldırıyla ilgili 5 polis açığa alındı
Bozdağ'a saldırıyla ilgili 5 polis açığa alındı
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Hacıbektaş-ı Veli'yi Anma Törenleri sırasında yapılan saldırıyla ilgili Hacıbektaş ilçesi Emniyet Müdürü Yasin Karip, Grup Amir Vekili Komiser Kadri Doğan ve Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürü Faruk Yaman ile 2 polis memuru açığa alındı.

NEVŞEHİR – Hacıbektaş-ı Veli'yi Anma Törenleri sırasında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yönelik saldırı ile ilgili Hacıbektaş İlçesi Emniyet Müdürü Yasin Karip, Grup Amir Vekili Komiser Kadri Doğan, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürü Faruk Yaman ve 2 polis memuru açığa alındı.

Hacıbektaş İlçesi'nde 16 Ağustos günü yapılan törenlere katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a, Kahramanmaraş'ın Pazarcık Belediyesi'nde işten çıkarılan Hüseyin Satı tarafından yumruklu saldırıda bulunuldu. Soruşturma kapsamında; Hacıbektaş İlçesi Emniyet Müdürü Yasin Karip, İlçe Emniyet Müdürlüğü Grup Amir Vekili Komiser Kadri Doğan, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürü Faruk Yaman ve 2 polis memuru açığa alındı.

Hacıbektaş-ı Veli Anma etkinliklerinde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yumruklu saldırıda bulunan Hüseyin Satı, Hacıbektaş Adliyesi'nde sevk edildiği mahkeme tarafından polis merkezine giderek imza verme ve yurt dışı yasağı koşuluyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı


DHA


  http://www.radikal.com.tr/1147285114728516

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  adaletsizlik - aharasa

  binlerce yıllık geçmişi olan bu topraklarda bugüne kadar bu kadar büyük adaletsizlik olmuş mudur acaba? her bir adaletsizlik polis tarafından öldürülenlerin yakınlarının canını bir kez daha acıtıyordur ona yanarım.

  Polisi Aldırtmayız - ibretnüma

  Gezi Parkı Ayaklanması'nda göğsünü siper eden, kalkanlar üstünde uyuyan, gazla muhatap olmaktan ciltleri yanan şanlı polislerimize bu muamele reva görülmemeli, bu küçücük hata için açığa alma olmamalıydı.

  bu ülkede Akp'li değilsen insan sayılmıyormuşssun - ugrdemiral

  Polisler düşünsün bir, hükümet işine gelince sizi nasıl kullanıyor, işi bitince nasıl bir köşeye atıyor.Yüzlerce kişiyi yaralayanlar için hiçbir şey yapılmadı ama bu olayda suçsuz olan polisler açığa alındı.Emniyetin de nasıl çalıştığı daha aşikar anlatılamazdı.

  bakan bey olunca is degisir - Secret Garden

  ahmet turk sabahat tuncel ayla akat ata ve daha nice kürt vekilleri polis tarafindan vurulurken gezide onlarca insan katledilirken polis-vatandas el ele katliyama cikarlarken.doguda 139 cocuk katledilirken ve olenlere TERORIST denilirken tek bir polis aciga alinmadi.sorusturulmadi.bu ulkede adalet 4 e bolunmus.akp adaleti.turkcu irkci sunni adaleti.fassitlerin adaleti ve kürtlere alevilere reva gorulen adalet.gecen sene yuksekovada çek çek deyip el-nusra kafirleri gibi kamera onunde 11 yaşindaki çocugun kolunu kiran polisler nerde? terfi ettiler.gene hakkaride halkin arasina ates edip 2 kişi katledenler nerde? vali yardimci ve il emniyet mudur yardimcisi oldular.bu ulkede adalet sistemi sadece akp-fethullah-hizbullah-mhp icin var.gerisi icin adalet yok aslada olmayacak.ileri demokrasi bu iste

  Polis'in Asli Görevi - dfırat

  Görevden alınmaları iyi olmuş çünkü polisin asli görevi, yönetim mensuplarını saldırılara karşı korumaktır. Halkı yapılan saldırılara karşı korumak ise...durun ya kafam karıştı

  ... - noelon

  ahmet türk, chp milletvekilleri, sırrı süreyya önder... bu vekillere de polisler fiilen saldırdı... o polislere ne oldu? iki yüzlüsünüz, kibirlisini, adil değil taraflısınız... ve bu yüzden insanlık ve erdem çukurunda boğulacaksınız...

  ne diyim ki - Anzore

  Ethem desem? Ali İsmail desem? Öldürenler desem, görüntüler desem, o polisler şimdi nerdeler diye sorsam? Başka bişi demeye gerek var mı?