Bu da bir rekor: Bir saatte dört trafik kazası

Konyalı İbrahim Büyükboğa önce bir minibüse çarptı. 15 dakika sonra bir başka araca vurdu. Kaza raporunu alıp yola düştü, yine kaza yaptı. Park ederken, konteynıra çarptı. Büyükboğa: "İlk kez kaza yaptım."

KONYA - Beyşehir'de kamyon tamirciliği yapan 30 yaşındaki İbrahim Büyükboğa bir saat içerisinde, dört ayrı maddi hasarlı trafik kazası yaptı.
Sanayi sitesinden çarşı merkezine gitmek üzere yola çıkan İbrahim Büyükboğa, buzlu yolda direksiyon kontrolünü kaybedince Yener Dinvar'ın park halindeki minibüsüne arkadan çarptı. Minibüs sahibiyle masrafları karşılamak için anlaşmaya varan Büyükboğa, ilk kazadan 15 dakika sonra, Ali Haydar Altıntaş'ın otomobiline arkadan çarptı. Yolun kaygan olması sonucu meydana gelen kazada her iki otomobilde hasar meydana geldi.
Büyükboğa, polisin kaza raporlarını hazırlamasının ardından işyerine ulaşmak için yeniden direksiyon başına geçmişti ki Sanayi Sitesi 507 Sokak'ta ara yoldan çıkan bir otomobile çarpmamak için önünde seyreden Memiş Güler yönetimindeki otomobile arkadan vurdu! Çarpmalar sonucu önü ve arkası yamulmuş otomobilinin direksiyonuna geçen Büyükboğa, işyerinin önüne park etmeye çalışırken, kaldırımdaki çöp konteynerine çarptı. 5 dakika önce son kaza raporu hazırlayan polisler, şaşkınlık içinde tekrar kaza tutanağı tutarken Büyükboğa, "12 yıldır ehliyetim var, hiç kaza yapmadım. Ama ne olduysa bu bir saat içerisinde oldu. Yollarda buzlanma kalkana dek bir daha otomobile binmeyeceğim" dedi.