Bu esrar... Parfüm mü kokuyor?

Bu esrar... Parfüm mü kokuyor?
Bu esrar... Parfüm mü kokuyor?
Bindiği yolcu otobüsünde yapılan aramada valizinden çıkan esrarar parfüm sıkarak farkedilmemesini sağlamaya çalıştığı iddia edilen Ercan D. 20 kilo esrarın 'hediye olduğunu' söyledi. D. "Ben bunu bir haftada bitiririm" dedi!

KONYA - Konya’da polis tarafından durdurulan yolcu otobüsünde yapılan aramada 25 yaşındaki Ercan D.’nin valizindeki poşet içinde 20 kilo esrar ele geçirildi. Polisin bulamaması için esrarın üzerine parfüm sıktığı öne sürülen Ercan D., ifadesinde, ”Esrarı, arkadaşım hediye olarak verdi. Ben bağımlıyım. İçmek için aldım. 1 haftada bitiririm bunu" dedi.
Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, dün saat 21.30 sıralarında Konya- Adana karayolu üzerinde rutin yol kontrol uygulaması yaptığı sırada bir yolcu otobüsünü durdurdu. Otobüste yapılan aramada Ercan D.’ye ait valizde 20 kilo esrar bulundu. Bunun üzerine Ercan D., gözaltına alındı. 

’ARKADAŞIM HEDİYE ETTİ’
Diyarbakır ’dan İzmir ’e gittiği belirlenen Ercan D.’nin polisin bulamaması için esrarın üzerine parfüm sıktığı belirtildi. ’Uyuşturucu madde bulundurmak’tan poliste kaydı bulunan Ercan D. ilk ifadesinde, "Esrarı arkadaşım hediye olarak verdi. Ben bağımlıyım. İçmek için aldım. Bir haftada bitiririm bunu" dedi. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/111801611180162

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şans - ogy

  bundan 1 -2 sene öncesinde yanında 55 kilo esrar bulunan vatandaş içici olduğuna herkesi ikna edebilmişti. belki bunda başbakan yeğeni olacak kadar şanslı olmasının payı büyüktür, bilemeyiz.

  cezaya gerek yok - neroman

  verin 20 kilo esrarı buna, hepsini 1 haftada içsin o zaman. içemezse verin cezasını...