Bu görüntüden hayasızlık çıkar mı?

Bu görüntüden hayasızlık çıkar mı?
Bu görüntüden hayasızlık çıkar mı?
Başbakan Erdoğan'ın Gezi Parkı eylemcilerinin polis şiddetinden kaçarak sığındığı camide "İçeride içki içildi, hayasızlık yapıldı" diyerek sık sık dile getirdiği, bazı basın yayın organlarının 'camide seks yapıldı' diye haberleştirdiği Bezmi Alem Valide Sultan Camisi'ndeki o görüntüler basına servis edildi.

Yenişafak gazetesinin internet sitesinde işte o görüntüler yayınlandı. Görüntülerdeki buzlama sahneleri dikkat çekti.  Gezi Parkı olaylarının 3. ve 5. gününde polisin müdahale etmesiyle, polisin şiddetinden kaçan çok sayıda gösterici Bezmi Alem Valide Sultan Camisi'ne sığınmıştı. İlk müdahalede ayakkabılarını çıkartarak camiye sığınan göstericiler, iki gün sonra da ayakkabılarını çıkartamadan camiye girmişti.Dolmabahçe Camii olarak da bilinen mekanda polisin tazyikli su ve gazlı müdahalesinden etkilenenlere gönüllü doktorlar tarafından ilk yardım müdahalesi yapılmıştı. Müezzinin araya girmesi ile göstericiler polis müdahalesi olmadan camiyi terk etmişti. Bu arada camiye ayakkabıyla girilmesi üzerine bazı gazeteler kimin bıraktığı belli olmayan "ezilmiş teneke bir bira kutusu fotoğrafı ile camide içki içildi, grup seks yapıldı" haberleri yapmıştı. Başbakan Erdoğan da 'camide içki içildi, hayasızlık yapıldı diye sık sık dile getirmişti. 


  http://www.radikal.com.tr/1139581113958117

  YORUMLAR
  (17 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sevgi - tahtasiz

  Cocuk yaradilani seviyor yaradanin evinde.

  olmuştur.. - s.dmrc

  kim bilir kaç kişi o sitede bu videoyu izledikten sonra 'FesupanAllah' çekmiştir. Ve kim bilir kaç kişi provakasyon amaçlı bu videoyu paylaşıp kaç kişiyi kandırmıştır. Günah kardeşim..

  Daha ne yapsalardı? - Taksin Takmasim

  Cami adabı bin yıldır bellidir, kafanızdan adap uyduramazsınız. Bezmi Alem'deki türlü türlü "adapsızlık" da ayan beyan ortada. Hiçbir kutsalı olmayanların kutsala saygısı bu kadar oluyor, fakat "saygısızlık etmedik ki" iddiası saygısızlığın kendisinden bile ağır. Hadler aşılmıştır, milyon baytlık demagoji yapsanız bile bu durumu değiştiremezsiniz, komik olmayın.

  DÜNYA dan bihaber YA DA gerçekten FAİZ LOBİSİ karartmacısı - bilmehakki

  VATİKAN ÇALKALANIRKEN haber bile yapamıyor ve de manşetlerde yer veremiyorsanız; buna karşın eski bayat konuları TEMCİT PİLAVI yapıyorsanız diyecek başka ne bırakıyorsunuz ki

  Bumuydu alem yaptilar dedikleri goruntuler - kujo84

  O kadar yaygara yaptilar elimizde alem goruntuleri var diye.Bunlar mi alem goruntusu.Can havliyle kafasi iyi iceri dalmis bir adam oda disari atiliyo zaten birde bi opucuk.Zor donemlerde ibadethanelerin kadinlar ve cocuklar icin siginak,halk icin cephanelik,yaralilar icin hastane olarak kullanildigini bilmiyolar anlasilan.

  Keşke kiliseye sığınsalarmış. - ErenOr

  Bu suçlamalardan sonra keşke camiye değil de kiliseye sığınsalarmış demeye başladım. 2002'de İsrail tankları Batı Şeria'ya girdiğinde 400 Filistin'li Müslüman İsa'nın doğduğu yer olduğuna inanılan Doğuş Kilisesine sığınmış ve bir aydan fazla süre kiliseden çıkamamışlardı. Bu süre boyunca kiliseyi kullanamayan Hristiyanlar o Müslümanlara karşı böyle karalama kampanyaları düzenlemediler.

  bazı yorumcuların ve tabi devletimizin - janusmanus

  ciddi bir terapiye ihtiyacı var. Arkadaş buzlamalardan ne gördünüz bu kadar recm havalarına büründünüz, ben anlamadım ki. Yozlaşmış ruhunuzu da ve vicdanınızı da o beton kadar değer vermediğiniz allahınıza havale ediyorum...