Bu kadar şanslı aile görülmedi!

Bu kadar şanslı aile görülmedi!
Bu kadar şanslı aile görülmedi!

Çocukların doldurduğu kuponlarla çekilişteki otomobillerden biri anneye, diğeri babaya çıktı.

Sivas’taki bir marketler zinciri, 556 ürünün çekilişle dağıtılacağını duyurdu. Bunun üzerine marketten alışveriş yapan Arslan ailesinin çocukları, anne ve babaları adına doldurdukları kuponları çekiliş sandığına attı. Noter huzurunda yapılan çekilişle, 8 otomobil, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, LCD televizyon, bilgisayar , dijital kamera, cep telefonu ve 500 duvar saati, sahiplerini buldu.
Çekilişin en şanslısı ise 222 bin katılımcı arasında 2 otomobil, 1 bulaşık makinesi ve 1 duvar saati kazanan Arslan çifti oldu. Otomobillerden biri Yüksel Arslan, diğeri de eşi Şerife Arslan adına doldurulan kupona çıktı. Çocuklarının kendi adlarına kupon doldurup katıldığı çekilişten habersiz olan Arslan çifti, çekiliş sonuçlarını öğrenince şaşkınlık yaşadı. 

‘Bu bir nasiptir’ 

Merkeze bağlı Şahbey Köyü’nde çiftçilikle uğraşan ve ailesiyle şehir merkezindeki evinde yaşayan 4 çocuk babası Yüksel Arslan, “ Şans yani. Daha başka ne diyeceğim. Otomobillerden birini ben kullanacağım, birini de çocuklarıma vereceğim” dedi. Market yetkilisi Recep Dolmuş da çekilişin noter huzurunda yapıldığını belirterek, “Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Bu bir nasiptir” diye konuştu. (SİVAS/AA)