Bu kulüp sadece erkeklere ait

Erkeklerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Türkiye'nin ilk erkek kulübü kuruldu. Kulüp 36'nın kurucusu ve medikal danışmanı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi...

İSTANBUL - Erkeklerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Türkiye'nin ilk erkek kulübü kuruldu. Kulüp 36'nın kurucusu ve medikal danışmanı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Erözenci dün Armada Oteli'nde düzenlenen tanıtım toplantısında kulüplerinin, üyelerine çarşamba günleri 12.00-14.00 saatleri arasında medikal danışmanlık, 15.00-19.00 saatleri arasında da psikolojik danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.
Erkeğe özel sağlık problemleri için '0212 236 36 34' danışma hattı numarası ile haftanın beş günü kulüpten yardım istenebileceğini anlatan Erözenci, üyelerin 'www.kulup36.com' adresine başvurarak uzmanlara sorularını yöneltebileceklerini söyledi. Erözenci, "Kulüpte sağlıktan otomobile, ekonomiden cinselliğe, birçok konuda danışmanlık hizmeti verilecek" dedi.
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri uzmanı Dr. Basri Doğu da derneğin adındaki 36 rakamının, 'bu yaştan sonrası geç olduğu için düşünüldüğünü' söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7485697485690

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.