Bu paralar Süleyman Aslan'a mı gidiyordu?

Bu paralar Süleyman Aslan'a mı gidiyordu?
Bu paralar Süleyman Aslan'a mı gidiyordu?
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan bugün basına yansıyan iki görüntünün, dün büyük yankı uyandıran "ayakkabı kutularında 4,5 milyon dolar" haberlerindeki paraların 'yolculuğunu' yansıttığı öne sürülüyor.

Radikal.com.tr – Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu öncesi teknik takip yapan polis, işadamı Rıza Sarraf ile yanında çalışan Ahmet Murat Öziş’in kutular ve çantalarda farklı adreslere taşıdığı paraları görüntüledi. Bu görüntülerde, bir taksinin bagajındaki ayakkabı kutularında çok miktarda para olduğu görülüyor. Bu paraların Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’a götürüldüğü öne sürülüyor. Kayıt yapan kameranın işaretçisine göre 11 Temmuz 2013’te çekildiği anlaşılan görüntülerde, bir ticari taksinin bagajından ayakkabı kutuları içerisinde çok sayıda para çıkıyor.Basına dün yansıyan haberlerde, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın evindeki kütüphanede ayakkabı kutularının içinde 4,5 milyon dolar tutarında nakit para bulunduğu bilgisi yer almıştı. Cihan Haber Ajansı’nın bugün servis ettiği görüntülerde de Aslan’ın evindeki bu ayakkabı kutularında paraların bulunma anı görülüyor.


  http://www.radikal.com.tr/116706611670668

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sevsinler senin prestij anlayışını SN ASLAN - asil1

  bildiğim insanlar var halkbank personeliyken görevden alındılar...sebep halkbankın prestijine uygun olmayan davranış içinde olmuşlarrr...sevsinler sn aslan senin prestij anlayışınıın.keşke ayakkabı kutularında yeşil yeşil dolarlar dolu rüşvet alsalarmışşş o zaman bankanın prestiji sarsılmaz senin gibi hala görevde olurlardı..ALIN BU ADAMI GÖREVDENNN pişkinliğin bu kadarı fazlaaa aslan bile olsa...

  Çağdaş Midas - ronibarann

  Adam resmen Çağdaş Midas olmuş haberimiz yeni oluyor. Dokunduğu herşeyi paraya çeviriyor sanırım bu adam.

  Ramazan'da hem de - ronibarann

  Öyle zannediyorum ki, bu arkadaşlar rüşveti alırken, verirken, yerken ramazan ayında olunması sebebiyle oruçlulardır da şimdi. Ne de olsa din siyaseti yapıyorlardı. Zamansız bir soru sormak istiyorum;" Rüşvet yemek orucu bozar mı?"

  bu guruntulerin yoruma gerek varmi - canisi_roj

  vay annasini insan bir kilo antek baklavasi alir yer genel mudur ne var yemezmis. iste tuyu cikmamis yetimin parasi kim bilir belkide bir gemicik alacakti ogluna. Din dediler muslumanin parasini yediler, mazlum dediler timsah gözyaslarini dökup mazlumun hakkini yediler, meclis kursusunden mektuplar okuyup hepimizi agladilar meyer hepimizi kandirdilar uyuttular. ah be gariban milletim neden birilerini hep sirtimizda tasiyoruz yetmedimi

  Ayakkabi kutusu - Devran Akkaya

  Parayi bir yana birak biz bit pazarindan zar zur ayakkabiya gücümüz yetmezken,Ankara parlamentosundaki muhalefetin nasil 10 yil güclü kaldigi belli oldu. Recep Taksim gezi parkindaki kestigin agaclarla,Secim sandigi degil senin tabudun olacak,sömürülen emekci halkimizda tabudun civileri olacak .Haksizlik yerde kalmaz merak etme Akp'nin carkida pek yakinda kirilir .

  Bu paralar Süleyman arslan hk. - runekson

  Süleyman arslan kimdir,özgeçmişi nedir,bu zatı bu göreve kim getirmiştir başbakan ile yakınlığı nedir medyanın bu konuları araştırması toplumu bilgilendirmesi gerektiğini, ayrıca suçlanan Süleyman arslan ile bir röportaj yapılıp bu işin aslını kamu oyunun birde ondan dinlemesi gerektiğini düşünüyoruz,yönlendirilmeden.

  "GÖRÜNMEZ PARA !.." - zırterenköy

  Başta fizikçiler olmak üzere tüm bilim insanlarına sesleniyoruz!.. Maddeyi görünmez yapan buluşu hala gerçekleştiremediniz mi? Bu buluşun özellikle bizim memlekette çok büyük bir pazarı oluştu! Eğer bu büyük buluşu şimdiye kadar gerçekleştirmiş olsaydınız,bizim memleketteki hırsızlar da milyonlarca Dolar'ı,Euro'yu ve TL'yi ayakkabı kutularında ve kasalarda saklamak gibi zahmetli işlere girmeyecekler,bunları görünmez yapacak kabinin içine koymaları yeterli olacaktı! Üstelik o zaman bu paraları polis de bulamayacaktı! Ama siz bu buluşu geciktirmekle değerli hırsızlarımızın boş yere yorulmalarına ve enselenmelerine neden oluyorsunuz! Hırsızların canı can değil mi?..