Bugün okullar tatil mi? (6 Ocak)

Bugün okullar tatil mi? (6 Ocak)
Bugün okullar tatil mi? (6 Ocak)
Bugün okullar tatil mi? Beklenen kar yağışı İstanbul'a geldi. Öğrencilerin en çok merak ettiği ise 6 Ocak'ta okulların tatil edilip edilmediği. Öğrencilerin merakla beklediği sorunun yanıtı İstanbul Valiliği'nden geldi.

İstanbul 'da okullar yarın tatil olacak. İstanbul Valiliği'nin son dakika açıklamasına göre ilk, ortaöğretim ve liselerde okullarda tatil edildi. İstanbul'da okulların tatil edilmesinin ardından öğrenciler sosyal medyada büyük sevinç yaşadı. 

BUGÜN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ? 

Yarın İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün herkes bu sorunun yanıtını arıyor. Öğrencilerin merakla cevabını beklediği soruya İstanbul Valiliği'nden yanıt geldi. Yarın İstanbul'da okullar tatil edildi. İstanbul'da yarın okulların tatil edilmesi öğrencileri sevindirdi.

İstanbul Valiliği, bu geceden itibaren etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle yarın anaokulları ile ilk, orta ve liselerde 1 gün tatil ilan etti.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, Meteoroloji yetkililerince, İstanbul'da bu geceden itibaren başlayacak kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar aralıklarla hafif, öğleden sonra ise etkisini artırarak yer yer yoğun olacağının tahmin edildiği vurgulandı.