Bunlar insan mı?

Alkollü koca, eşini üç çocuğunun gözleri önünde boğazını kesip, kafasını taşla ezerek öldürdü.

Eşini çocuklarının gözü önünde kesti
MUĞLA - Alkollü koca, eşini üç çocuğunun gözleri önünde boğazını kesip, kafasını taşla ezerek öldürdü.
Olay, önceki akşam Muğla'nın Köyceğiz ilçesine 40 kilometre mesafedeki Pınarköy'de meydana geldi. Çiftçi A.A. evinde içki içerken, eşi Güllü A., çocukları sekiz yaşındaki M., altı yaşındaki M. ve beş yaşındaki H.'yi de yanına alarak düğüne gitmek için evden çıktı. Birkaç dakika sonra A.A., ekmek bıçağıyla peşlerinden gitti. Boşanmak isteyen eşinin kendisini aldattığını düşünen A.A., eşini dövmeye başladı. Çocuklarının gözleri önünde, yere düşen eşinin boğazını kesip, başını taşla ezerek öldüren A.A. daha sonra saklandığı ormanda yakalandı. (dha)Spastik kızı çadırdan 'aldılar'
BALIKESİR - Ayvalık'a bağlı Küçükköy Beldesi'nde yaşanan sapıklık vicdanları sızlattı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, altı yaşındaki spastik özürlü kızı, gece Sarmısaklı Plajı'nda ailesiyle uyuduğu çadırı kesip, annesinin yanından kaçırarak ormana götürüp tecavüz etti. Gece uyanan anne kızını aradı ancak bulamadı. Bu arada ormandan ağlama sesini duyan çevre sakinlerinin ihbarı üzerine gelen jandarma tarafından yarı baygın halde bulunan minik kız, Ayvalık Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Ailenin çeyizlik eşya satmak için Adapazarı'ndan Ayvalık'a geldiği öğrenildi. Aile başlarına gelene isyan ederken güvenlik güçleri saldırganı arıyor. (dha)


95 yaşındaki kadına tecavüz
KIRKLARELİ - Evinde yalnız yaşayan 95 yaşındaki H.L.'yi önce dövüldü, sonra tecavüze uğradı.
Kırklareli Söğüt Çeşme Sokak üzerindeki evinde tek başına yaşayan ve eşinden kalan emekli maaşıyla geçinen 95 yaşındaki H.L.'nin evine giren saldırgan para istedi. Yaşlı kadının parasının olmadığını söylemesi üzerine sinirlenen saldırgan, önce H.L.'yi dövdü. Ardından kadına tecavüz eden zanlı kaçtı. Sürünerek kapının önüne çıkan H.L. komşularınca hastaneye kaldırıldı. Polisin incelemesinde daha sonra mahallede üç kadını daha taciz ettiği öne sürülen 21 yaşındaki A.Ş., ifadeler üzerine yakalanarak tutuklandı. (dha)