Burger King'te müşteriden artan patatesleri alan çocuğa dayak

Burger King'te müşteriden artan patatesleri alan çocuğa dayak
Burger King'te müşteriden artan patatesleri alan çocuğa dayak
Fast food zinciri Burger King'in İstanbul Şirinevler'de bulunan şubesinde, müşteriden artan patatesleri alan küçük çocuk, işletme müdürü tarafından dövüldü. Kanlar içinde kalan çocuğa müşteriler yardım ederken olay sosyal medyada büyük tepki topladı.

RADİKAL - Şirinevler Burger King'de müşteriden artan patatesleri aldığı gerekçesiyle Suriyeli bir çocuk , şube müdürü tarafından dövüldü. Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda olayın tanıkları yaşananları anlatırken, Burger King'e yoğun bir tepki oluştu.

ŞUBE MÜDÜRÜ KOVULDU

Burger King’in Türkiye ’de ana lisans sahibi olan TAB Gıda yaptığı açıklamada, “Söz konusu olay, Lisans Alan İşletmecimiz (Franchise) tarafından işletilmekte olan Şirinevler restoranında yaşanmış olup, öncelikle olaydan dolayı TAB Gıda olarak duyduğumuz üzüntüyü belirtmek isteriz. Yaşanan bu üzücü olayın Şirketimiz ve markamız tarafından asla kabul edilemeyeceğini bildirir Lisans Alan İşletmecimizin (franchise), olayda adı geçen çalışanının iş akdine haklı sebeple son verdiği bilgisini tarafınızla paylaşırız” ifadeleri kullanıldı. (Cumhuriyet)


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Çocuk

  ,

  gıda

  ,

  ,

  sosyal

  ,

  Lisans