Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca serbest

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca serbest
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca serbest
Narkotik operasyonunda gözaltına alınan Emir'in Yolu dizisi oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca adliyedeki işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

İSTANBUL - İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz cuma günü düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 35 kişi arasında yer alan Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy serbest bırakıldı. 

 

 

Bu sabah iki grup olarak Çağlayan 'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gönderilen şüphelilerden ilk olarak uyuşturucu şebekesi üyesi olduğu öne sürülen 19 kişi adliyeye sevkedildi. Daha sonra ise aralarında Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da bulunduğu 16 kişi adliyeye götürülmüştü. Soruşturmada gözaltına alınan Cenk Eren, Cemal Hünal gibi isimler daha önce serbest kalmıştı.  
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, basın mensuplarının “Uyuşturucu kullandığınız doğru mu?" şeklindeki sorularını yanıtsız bıraktı. (DHA) 


  http://www.radikal.com.tr/111883511188354

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Size Ne ? - cllcndr

  bırakın herkes istediği hayatı yaşasın emirin uyuşturucu kullanmasının bana ne zararı var?

  ŞÖHRET ARDINDAN GELEN SON - tulaz

  Kimi yıldızlar böyle parlar hep sonu da şöhretin getirdiği sarhoşluk onları böyle kaydırır..

  Susurluk sonrasi kaza - Ari Zerdüst

  Malatyada kaza yapip,Kayseride tamircide ortaya cikan savci-hakim subay ve siyaset uyusturucu tücarlari AKP tarafinda koruma altina alindilar.Tasiyicilar degil,kulananlarin sadece yargilanmasi da zaten bir gelenek...

  saçmalık! - zebda

  Dünyada ''uyuşturucu kullanmak'' gibi başka saçma bir suç kavramı yok heralde.Bu insanlara hırsız veya katil gibi davranılması dünyadaki adalet sisteminin ve etik kuralların ne kadar aptalça olduğunu gösteriyor.