Çaldıkları çocuk bezleri ile lüks otomobil almışlar

Çaldıkları çocuk bezleri ile lüks otomobil almışlar
Çaldıkları çocuk bezleri ile lüks otomobil almışlar
Gaziantep'te bir fabrikadan 120 bin lira değerinde çocuk bezi çalan çete yakalandı. Adliyeye sevkedilen dört kişi bez paralarıyla lüks otomobil almış.

GAZİANTEP - Gaziantep’te bir fabrikadan 120 bin lira değerinde çocuk bezi çaldıkları iddiasıyla 4 kişi gözaltına alındı.
Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Organize Sanayi Bölgesi’nde bir çocuk bezi fabrikasından 120 bin lira değerinde çocuk bezi çalındığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Yapılan çalışma sonucu fabrikanın sevkiyat sorumlusu A.C.’nin yardımcısı Y.B. ile hatalı ürün gibi göstererek anlaştığı hurdacılar E.G. ve B.K.’ye parça parça çocuk bezlerini göndererek piyasaya sattıkları tespit edildi. Polis 4 kişiyi gözaltına alırken, Kayaönü Mahallesi’nde hurdacıların gösterdiği bir depoda yaklaşık 30 bin lira değerinde 2 kamyon dolusu çocuk bezi ele geçirildi. Fabrikanın sevkiyat sorumlusu A.C.’nin ayrıca çaldığı çocuk bezlerini satarak elde ettiği para ile bir de lüks otomobil aldığı belirlendi. 4 şüpheli, Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevkedildi. (Zeki GÜNAY/DHA)