Çamaşır suyu iki can aldı

Tuzruhu ve çamaşır suyunu karıştırarak bayram temizliği yapan 22 yaşındaki Göknur Cengiz ve iki yaşındaki kızı Azra, karışımın yaydığı asit ve klor gazından zehirlenerek öldü.

ANKARA - Tuzruhu ve çamaşır suyunu karıştırarak bayram temizliği yapan 22 yaşındaki Göknur Cengiz ve iki yaşındaki kızı Azra, karışımın yaydığı asit ve klor gazından zehirlenerek öldü.
Keçiören'deki Afacan Sokak'ta oturan Göknur Cengiz önceki akşam kızı Azra'yı uyuttuktan sonra bayram temizliği yapmaya başladı. Cengiz, tuzruhu ve çamaşır suyunu karıştırarak temizlikte kullandı. Bu sırada yayılan klor gazı Göknur Cengiz'in bayılmasına neden oldu. Bir süre sonra anne Göknur Cengiz ile kızı Azra zehirlenerek can verdi. Gece işten evine gelen Koray Cengiz, uzun süre zile basıp kapı açılmayınca çilingir çağırdı.
Eşinin ve kızının cansız bedeniyle karşılaşan Koray Cengiz, sinir krizi geçirdi. Eline aldığı ekmek bıçağı ile canına kıymak isteyen Koray Cengiz'i polis ekipleri son anda engelledi. Anne-kız otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürülürken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


    http://www.radikal.com.tr/7620137620130

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.