'Camide içki içti' denilen Öztürk'ten teşekkür

'Camide içki içti' denilen Öztürk'ten teşekkür
'Camide içki içti' denilen Öztürk'ten teşekkür
Radikal'in manşetine taşıdığı 'Camide içki içti denilen Öztürk konuştu: Hayatım karardı' haberinin ardından Emre Öztürk'ün hayatı değişti
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

Radikal’in manşetine taşıdığı ‘Camide içki içti denilen Öztürk konuştu: Hayatım karardı’ haberinin ardından Emre Öztürk’ün hayatı değişti. Öztürk, Radikal’in haberinin ardından kendisine karşı oluşan öfkenin son bulduğunu belirtiyor. Haberi sosyal medyada da paylaşanlara teşekkür ettiğini ifade eden Öztürk, artık tek düşüncesinin mahkemede aklanmak olduğunu söylüyor. Doğan Haber Ajansı’ndan İhsan Yalçın’ın çektiği fotoğrafta her şeyin çok açık ortada olduğunu ve haklılığını anlatabildiğini vurgulayan Öztürk, haber yayınlandıktan sonra telefonlarının susmadığını ve herkesin arayarak destekte bulunduğunu belirtti.

“TV’lerde ve internette sesim duyuldu”

“Artık tek düşüncem mahkemede de aklanmak ve bana bu çamuru atanlarla hesaplaşmak” diyen Öztürk, şöyle konuştu:
“Haberin yayınlanmasının ardından çevremden çok olumlu tepkiler aldım. Annem, bu suçlamalara zaten inanmadığını ifade etti. Sosyal medyada da haberi paylaşan insanlar benim iyiliğim için olumlu görüşler aktarmış. Bu beni çok mutlu etti. Nişanlımın ailesinden de iyi tepkiler aldım. Erkek kardeşi aradı, ‘Hiç bir şeyi kendine sıkıntı yapma. Bir şeye ihtiyacın olursa ara’ dedi. 7 yıl az bir süre değil. Evlilik planlarımız vardı. Bu yalan haberlerin ardından aramız bozuldu. Ailesi olumsuz tepki verdi ama abisiyle görüştüm. Çıkan haberlerin ardından olumlu anlamda yumuşadıklarını söyledi. Radikal’deki haberden sonra bir çok televizyon kanalı ve internet sitesinde açıklamalarım yayınlandı. Bu haberlerden ve yayınlanan fotoğrafı gördükten sonra herkes elimdekinin bira kutusu olmadığını söylemeye başladı. Onlar da gerçekleri gördü. Savcılık dosyasına çıkan haberleri, Doğan Haber Ajansı’na ait olan fotoğrafın orjinalini ve bir de kutu kolayı ekleyeceğiz. Haklılığımı ortaya koymak için mücadelemi sürdüreceğim. Radikal Gazetesi’ne bu süreçte sesimi duyurduğu için çok teşekkür ederim. Benim için kötü düşünen bütün insanlara gerçekleri ortaya koyarak haklılığımı gösteren Radikal ailesine, benim için iyi dileklerini sunan herkese çok çok teşekkür ederim.”