'Çamlıca' çözülüyor

İzmir'de yedi buçuk ay arayla öldürülen sinemacı Yavuz Çamlıca ile kardeşi Bülent Çamlıca'nın katil zanlılarından S.G.'den sonra, azmettirici olmakla suçlanan H.E.B. ile adamları olduğu ileri sürülen...

ANTALYA / İZMİR - İzmir'de yedi buçuk ay arayla öldürülen sinemacı Yavuz Çamlıca ile kardeşi Bülent Çamlıca'nın katil zanlılarından S.G.'den sonra, azmettirici olmakla suçlanan H.E.B. ile adamları olduğu ileri sürülen A.G., T.D,. G. Ç. ve E. A., İzmir ve Antalya'da eşzamanlı düzenlenen operasyonlarla yakalandı.
İzmir Emniyet Müdürlüğü, S.G.'nin cumartesi günü İzmir'de yakalanması üzerine, birbirleriyle yaptıkları telefon konuşmaları sıklaşan ve yer değiştiren H.E.B, A.G ve T.D.'nin Antalya'da, G.Ç. ile E.A.'nın İzmir'de bulunduğunu belirledi. İzmir Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, Antalya polisi ile dün sabah eşzamanlı operasyon düzenleyerek zanlıları yakaladı. İzmir Emniyet Müdürü Halil Tataş, operasyonun, sekiz aydır süren çabanın sonucu olduğunu belirtti. Çamlıcaların küçük kardeşi Tuncay Çamlıca, "Buruk bir mutluluk yaşıyoruz. Demek ki devlet varmış" dedi.