Can Dündar'ın Twitter hesabı tekrar açıldı

Can Dündar'ın Twitter hesabı tekrar açıldı
Can Dündar'ın Twitter hesabı tekrar açıldı
Gazeteci Can Dündar'ın açıldıktan 24 saat sonra askıya alınan twitter hesabı tekrar açıldı.

Geçtiğimiz günlerde Milliyet Gazetesi'ndeki işine son verilen Can Dündar kendisine aynı akşam bir twitter hesabı açmış, ancak hesap 24 saat içinde askıya alınmıştı.

Can Dündar'ın 2 gün boyunca kapalı kapan hesabı bu sabah açıldı.

Can Dündar'ın twitter hesabından "Askıdaydık. İki satır destek attınız daha güçlü döndük" mesajını attı.

Dündar ardından, dün gece hayatını kaybeden şair Arhan Erhan'ın şiirinden alntı yaparak "Ahmet Erhan'a selamla başlayalım Pazar'a: "Kovulduğum bütün kapılara geri dönüyorum Yurdum için, alnımda yaralarla" twitini attı.

Can Dündar Twitter'dan da kovuldu!


  http://www.radikal.com.tr/114482311448237

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yorumcu "nurank" için not ve düzeltme: - ozerdek

  Filistin askısı, özellikle 1970'li yıllarda sık sık bahsi geçen bir işkence aletinin adıdır. Abartılı, cehalet ve faşistlik kokan yorumumla aslında askıya almanın faşistlere (hatta işkencecilere) özgü olduğunu vurgulamaya çalışmıştım. Bu bağlamda amaca ulaşmışım, ama tarafınızdan (ve çoğunluk tarafından) yanlış anlaşılmışım. Can Dündar sevdiğim ve takdir ettiğim bir gazetecidir.

  ozerdek için, - nurank

  Cahillik genetik değildir üzerinde çalışın derin cahilliğinizi bir nebze hafifletirsiniz, Can Bey'in üzerindeki tşörtü biraz araştırın ne olduğunu anlarsınız. Ayrıca Filistin'in bile sizin gibi insanlara ihtiyacı yok emin olun. Saçla sakalla değil insanların sizin asla muaffak olmayacağınız yaptığı şeylere bakın...

  kimbilir - likapa

  kesin kendisi bişeyler yapmış duygu sömürüsü yapmıştır. gezide attığı twitleri unutmadık.insan bu kendisini bu kadar aşağılar mı ya hayret ediyorum. biz de yıllardır objektif gazetesi gözüyle baktık kedisine.meğer tipik çaresiz solculardan mış o da.meğer hala demokrasiye inanamamış, hala eski alışkanlıklarıyla hayal kuruyormuş.kimbilir belki bu ülkeye komünizm gelir diye mi düşündü, onun hayalini mi kurdu ne?

  Cok komik - tunc2013

  Herkes biliyor ki askiya alinma asagi yukari herksesin basina geliyor. Bunu da bir karalama ya da okuzun altindan buzagi cikarma meselesine donusturmek hic hos degil. Tabii kendisi TWitter de yeni oldugu hemen komplo senaryosuna hazirlanmis ama bak hesabina kavusmus tekrar ona tavsiyem bir daha olursa twitter kullanma kurallarini bir daha okusun. Ortaligi ellialtiya vermektense 'gezi'ci arkadaslarina sorsaymis onlar yardimci olurdu problemin cozumu herhalde.

  Askı! - ozerdek

  Abicim, bu ne hal yaa? Saç sakal gözlük birbirine karışmış, arkadaki yastıkların birinde "halklar kardeş..." yazıyo, diğerinde "...diren", 'tişört'ün üstünde çekiç gibi bi şeyin resmi var... Darbe hazırlığı mı yapıyon? Bak alırım yine askıya, hem bu sefer Filistin askısına!

  Sayın Dündar - saglikci.my

  Sayın Dündar Nereden kovulursa kovulsun. Bizim gönlümüzde daima yeri vardır. çoğu insanın sahip olamayacağı bir gönül....

  - - interstellar5555

  Akpci gençlik spamlamışlardır