Canlı heykeli ısırdı!

Canlı heykeli ısırdı!
Canlı heykeli ısırdı!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı'nda 'canlı heykel' bir anda hareket edince çocuklar hem korktu, hem de eğlendi. Bazı çocuklar heykelin canlı olup olmadığını anlamak için elini ısırırken, bazı çocuklar da elleriyle dokunup anlamaya çalıştı.

RADİKAL - İzmit Uluslararası İnterteks Fuar Merkezi'nde devam eden ' Çocuk şöleni' kapsamında fuar alanının ortasında elinde ok ve yayla gösteri yapan canlı heykel Birkan Bilgin görenleri şaşırttı. Dakikalarca hiç hareket etmeden duran 'canlı heykel' yön değiştirerek bir anda hareket edince şaşıran çocuklar korktu. Heykelin canlı olup olmadığını anlamak isteyen bazı çocuklar Birkan Bilgin'in elini ısırdı. Çocuklar, buna rağmen hareket etmeden heykel gibi duran Bilgin'e elleriyle dokunarak canlı olup-olmadığını anlamaya çalıştı. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştığını anlatan Birkan Bilgin, şöyle dedi:

"Yaklaşık 6 saat boyunca hareket etmeden heykel gibi durabiliyoruz. Özellikle belirli bir süre sabit kaldıktan sonra hareket edince çocuklar çok şaşırıyor ve bazıları korkuyor. Aynı zamanda da benimle fotoğraf çektirip çok eğleniyorlar. Burada çocuklarla zaman geçirdiğim için ben de çok mutlu oluyorum." (Ergün AYAZ/İZMİT/DHA) 


  ETİKETLER:

  Fotoğraf

  ,

  Çocuk

  ,

  Fuar

  ,

  zaman

  ,

  Gösteri