Canlı yayında, 'Lanet olsun bu Tiger Woods'a tepkisi!

Canlı yayında, 'Lanet olsun bu Tiger Woods'a tepkisi!
Canlı yayında, 'Lanet olsun bu Tiger Woods'a tepkisi!
Tiger Woods'un köprüde atış yaptığı sırada bir vatandaş trafiğin durmasına canlı yayın yapan kameralar önünde tepki verdi.

Radikal.com.tr - Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods, Boğaz Köprüsü'nde Asya'da Avrupa kıtasına tarihi bir vuruş gerçekleştirdi... Bu tarihi vuruş için Boğaz Köprüsü'nde Asya'dan Avrupa'ya geçiş tek şerite düşürüldü ve İstanbul trafik durdu.

Boğaziçi Köprüsü kapatıldı


CNN Türk, Tiger Woods'un köprüde atış yaptığı sırada İstanbul’daki trafik çilesini canlı yayından aktarıyordu. Canlı yayın sırasında arabasından inen bir vatandaş CNN Türk muhabiri Hatice Demircan'ın yanına gelerek "Böyle bir şey için köprü nasıl kapatılır. Lanet olsun bu Tiger Woods'a. Böyle reklam mı olur" diyerek tepki gösterdi.


  http://www.radikal.com.tr/115915011591506

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Caiz mi? - sonbarikat

  Bir sayin yorumcu, "köprü üstünde golf oynamak caiz mi" diye sormus... Cok garip, hala diyanet'ten bu konuda bir "fetva" gelmedi! Yani milletce muzdarip olduk, acilen ota-yoka fetva kesen diyanet'ten aciklama bekliyoruz!

  Düzeltme 2690 Joul - GaletaUnu

  Hız birimini hatalı aldığım için sonuç hatalı. 0.75 joul olması gerekiyordu. Yorumu gönderdikten hemen sonra farkettiğim bu hata için özür diliyorum.

  2690 Joul - GaletaUnu

  Golf topunun ağırlığı 45 gr (0.045 kg)kadardır. Tiger Woods'un en hızlı vuruşunu bilmiyorum ancak rekorlardaki en hızlı vuruş saatte 328 km'dir. Kinetik enerji formülü 1/2mv^2'den yaklaşık 2690 joullük bir enerji meydana çıkmaktadır. Yani saniyekare esnasında metrekareye 2690 kg etki etmektedir. Bu basit hesaptan sonra Tiger Woods'un vuruşunda topun trafiğin aktığı yöne yönlenmemesi için nasıl bir önlem alınmış? Reklam yapmak kadar basit midir insan hayatı?!

  tiger voods'a kızmayın - sktk60

  milletine saygısı olmayan hükümete kızın tiger voods işini yapıp parasını alıyor... asıl vatandaşa bu yüzden eziyet çektiren,buna müsade eden yöneticilere kızın.

  Düdük - düş-ün bulur-sun

  Sahibinin sesi şirketi kurmuşlar, paralarını da devlet ödüyorsa lanet olsun. Bari hiç olmazsa 29 ekim gibi yılda birkere resmi geçit yapsınlar. Tayyip gaz çıkarsa mehter marşı çalıyorlar.

  caiz mi? - hknkyl

  soru su: Güpegündüz köprü üzerinde golf oynamak caiz midir?