Cem Aydın ayrıldı mı?

Cem Aydın ayrıldı mı?
Cem Aydın ayrıldı mı?
Gezi Parkı eylemleriyle birlikte en çok eleştiri alan NTV'nin de bağlı olduğu Doğuş Yayın grubu CEO'su Cem Aydın'ın izne ayrıldığı bildirildi.

Radikal.com.tr - Doğuş Yayın Grubu CEO'su Cem Aydın 'ın ani bir kararla izne ayrıldığı medya sitelerine yansıdı. Ancak bu iznin ardından ortaya çıkan bir iddiaya göre, NTV'de kuruluşundan itibaren görev yapan ve kanalın bilinen bir haber kanalı olmasında önemli rol oynayan gazeteci Cem Aydın son gelişmeler nedeniyle istifası verdi.  Aydın'ın bu kararını çalışma arkadaşlarından oluşan küçük bir gruba duyurduğu belirtiliyor.


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  haber

  ,

  Medya

  ,

  Yayın

  ,

  Gazeteci

  ,

  CEO

  ,

  NTV

  http://www.radikal.com.tr/113744611374464

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sadece bir fikir... - Barnabycik

  Bu durumda NTV, CNN Türk'ten rol çalıp Cem Aydın'dan boşalan koltuğa bir pengueni oturtsun... Yakışır.

  İyi Olmuş... - Arjinn

  Doğuş grubu artık kanalın başına Akif BEKİ yi rahatlıkla geçirebilir böylece sistem takır takır işlemiş olur.Onada CEO luk yakışır...

  NTV haber kanalı olmaktan çıktı... - Düzgün Baba

  Haberleri Radikal ve sosyal medyadan izliyorum artık. Bu "gezi " olayları medya için de bir ayıraç oldu. Bir çok büyük "medya" sınıfta kaldı ve güvenin tekrar kurulması çok zor. Şimdi herkes muhabir, herkes izleyici. Diğer medya için de buralar haber kaynağı oldu.

  Haber kanalı mı? - guru

  Cem Aydın NTV'yi haber kanalı mı yapmış. Yeni öğrendik. "Haber"imiz yokmuş. Yerine bizce hemen Oğuz Haksever geçebilir. CNN'e taş çıkaracak bir yayın anlayışını hayata geçirir.