Cem Garipoğlu'na niyet kaçak içkiye kısmet

Tekirdağ'da Cem Garipoğlu bulmak için üç adrese baskın yapan jandarma 1500'ü bandrolsüz 5000 şişe içki bulduTEKİRDAĞ - İstanbul Beşiktaş’ta çöp konteynerinde parçalanmış cesedi bulunan 18 yaşındaki Münevver Karabulut’un katil zanlısı olarak aranan Cem G’nin Tekirdağ’ın Çorlu ilçesindeki bir evde saklandığı ihbarı üzerine Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri Çorlu’da üç ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.
Alınan bilgiye göre, Münevver Karabulut cinayetinin şüphelisi olarak aranan Cem G’nin Çorlu Emlak Konutları’ndaki bir evde gizlendiği ihbarını alan Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, belirtilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.
Belirtilen adreslerdeki kapıların açılmaması üzerine, evlere çilingir yardımıyla giren ekipler, adreslerde kimseye rastlamadı.
Arama yapılan dairelerden birinde 5 bin şişe içki buldu. İçkilerin 1500’ünün bandrolsüz olduğu belirlendi.
Arama yapılan dairelerin Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca el konulan Garipoğlu Şirketler Grubu içerisinde yer alan Burgaz Rakı Fabrikası üst düzey yöneticilerinin kalması için kiralandığı ve lojman olarak kullanıldığı ileri sürüldü. (aa)